medentes przeclaw

Szukaj w portalu

Wiadomości ze Szczecina

Uderzył w płot i uciekł z miejsca wypadku [FOTO]

wypadek warzymiceTo była cieżka noc dla mieszkańców jednej z warzymickich posesji. Dzisiejszej nocy w ich posesję uderzył samochód osobowy i zatrzymał się kilka centymetrów od ściany budynku. Gdyby nie metalowy płot oraz betonowe schody i murek - auto z pewnością naruszyłoby ścianę i konstrukcję budynku. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

 

 

 

26 czerwca o godz. 2:50 policjanci z Komisariatu Policji w Mierzynie dostali zgłoszenie, że w miejscowości Warzymice kierujący samochodem marki Seat Cordoba koloru niebieskiego wjechał w ogrodzenie posesji - mówi Katarzyna Leśnicka z KPP Policji w Policach. Sprawca następnie oddalił się z miejsca zdarzenia zostawiając na posesji rozbity samochód. Trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn tego zdarzenia oraz osób, które podróżowały tym pojazdem. Samochód został zabezpieczony.

Policja poszukuje świadków tego zdarzenia. W przypadku posiadania informacji dotyczących tej interwencji należy kontaktować się z Komisariatem Policji w Mierzynie pod numerem 91 821 73 11 lub z posterunkiem Policji w Kołbaskowie pod numerem 571 323 885

Pin It