medentes przeclaw

Szukaj w portalu

Wybory 2011 : Kandydaci do Sejmu

wybory-sejm9 października wybory do Sejmu RP. W okręgu 41, do którego należymy, zarejestrowanych jest 208 kandydatów z 9 komitetów. Wprawdzie do zdobycia jest 12 mandatów, ale głosujemy tylko na 1 kandydata. W tym roku lokale wyborcze są czynne w godzinach 7:00 - 21:00.

 

 

 

W głosowaniu do Sejmu wyborca głosuje tylko na jedną listę kandydatów. Robi to, stawiając na karcie do głosowania znak "x" obok nazwiska jednego z kandydatów i wskazując tym jego pierwszeństwo do mandatu.
Jeżeli znak "x" został postawiony przy nazwiskach dwóch lub więcej kandydatów z różnych list albo niepostawiony w ogóle - głos jest nieważny. ALE: jeżeli znak "x" został postawiony obok nazwisk dwóch lub więcej kandydatów z tej samej listy to głos jest ważny. Uznaje się wtedy, że został oddany na daną listę, a pierwszeństwo przysługuje temu z oznaczonych kandydatów, który znajduje się najwyżej na liście.

Lista kandydatów z okregu 41, w skład którego wchodzą powiaty : goleniowski, gryficki, gryfiński, kamieński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki oraz miasta na prawach powiatu: Szczecin i Świnoujście.

Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Nr na liście Nazwisko Imiona Zawód Miejsce zamieszkania
1 Brudziński Joachim Stanisław politolog Szczecin
2 Dobrzyński Leszek politolog Szczecin
3 Jach Michał ekonomista Stargard Szczeciński
4 Szałabawka Artur Lesław socjolog Szczecin
5 Biernat Stefania Elżbieta nauczyciel Szczecin
6 Drzazga Kazimierz historyk Police
7 Mucha Paweł Karol adwokat Gryfino
8 Jaworowski Waldemar kapitan żeglugi wielkiej Pobierowo, gm. Rewal
9 Przybylska Agnieszka pedagog Sławoszewo, gm. Dobra
10 Zarębska - Kulesza Magdalena nauczyciel Świerczewo, gm. Nowogard
11 Patkowska Danuta ekonomista Dębno
12 Duklanowski Marek Zbigniew ekonomista Szczecin
13 Wójtowicz Wojciech lekarz Kamień Pomorski
14 Chojnacki Józef budowlaniec Stuchowo, gm. Świerzno
15 Kopeć Maciej Stanisław nauczyciel Szczecin
16 Namyślak Aleksandra ekonomista Świnoujście
17 Stępień Konrad prawnik Pyrzyce
18 Kopacka Marzena Teresa prawnik Szczecin
19 Adamska Grażyna Teresa zarządca nieruchomości Szczecin
20 Strzeboński Andrzej Tadeusz inżynier mechanik Szczecin
21 Kosmal Edward rolnik Tychowo, gm. Stargard Szczeciński
22 Bielewicz Janusz lekarz medycyny Stargard Szczeciński
23 Plaugo Łucja Janina ekonomista Szczecin
24 Jutrzenka - Trzebiatowska Beata Maria pedagog Szczecin

Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza

Nr na liście Nazwisko Imiona Zawód Miejsce zamieszkania
1 Frydrykiewicz Igor Daniel adwokat Mierzyn, gm. Dobra
2 Borowiecki Bogusław Jacenty nauczyciel akademicki Szczecin
3 Michalski Roman Jan energetyk Gryfino
4 Keller Mirosław Jerzy ekonomista Staragard Szczeciński
5 Groblewski Grzegorz Zygmunt specjalista ds. organizacji imprez masowych Szczecin
6 Durski Grzegorz specjalista ds. administracji Szczecin
7 Sulżycki Zbigniew Jerzy ekonomista Świnoujście
8 Moś Małgorzata Anna nauczyciel akademicki Szczecin
9 Majkut Marzena księgowa Szczecin
10 Milewski Aleksander Stanisław przedsiębiorca Szczecin
11 Pawlikowski Roman Jan mechanik Szczecin
12 Tront Tomasz lekarz wojskowy Kobylanka
13 Silka - Lis Kornelia Izabela doradca klienta biznesowego Tarnowo, gm. Maszewo
14 Świst Władysław kierowca Police
15 Piątkowska Elżbieta Alina bankowiec Mierzyn, gm. Dobra
16 Tarniowa Małgorzata Violetta nauczyciel Resko
17 Kawa Jolanta fizyk medyczny Szczecin
18 Błażejczyk Piotr logistyk Szczecin
19 Gruca Małgorzata Maria wizażystka Kobylanka
20 Stachurska Małgorzata położna rodzinna Szczecin
21 Krawczyk Łukasz Ryszard elektrotechnik Gryfino
22 Paplicki Paweł inżynier elektrotechnik Jesionowo, gm. Przelewice
23 Idzior Helena emeryt Szczecin
24 Chruszcz Sylwester Arkadiusz architekt Szczecin

Lista nr 3 - Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej

Nr na liście Nazwisko Imiona Zawód Miejsce zamieszkania
1 Napieralski Grzegorz Bernard politolog Szczecin
2 Agatowska Joanna Monika ekonomista Świnoujście
3 Wieczorek Dariusz Krzysztof inżynier elektryk Szczecin
4 Wijas Jędrzej Piotr nauczyciel Szczecin
5 Radziszewska Beata Magdalena nauczyciel Stargard Szczeciński
6 Siarkiewicz Zygmunt inżynier transportu Barlinek
7 Szczygieł Andrzej Wacław przedstawiciel władzy samorządowej Trzygłów, gm. Gryfice
8 Bielida Antoni przedstawiciel władzy samorządowej Nowogard
9 Koś Ewa Izabela inżynier elektryk automatyk Wołczkowo, gm. Dobra
10 Majkowski Albin Krystian socjolog Szczecin
11 Nycz Artur Adam prawnik Gryfino
12 Stanisz Patryk technik żywienia Chojna
13 Wawrowski Henryk nauczyciel Szczecin
14 Zibrowska Iwona pielęgniarka Pyrzyce
15 Betka Anna Jolanta sekretarka Dziwnów
16 Bednarska Dionela Wioleta nauczyciel Szczecin
17 Korgul Elżbieta nauczyciel Iglice, gm. Resko
18 Furman Olga Ewa grafik komputerowy Szczecin
19 Chorzelewski Artur Rafał kapitan żeglugi wielkiej Szczecin
20 Klimko Sylwia radca prawny Szczecin
21 Jaklewicz - Walewicz Ewa Jadwiga nauczyciel Szczecin
22 Trojanowski Zbigniew radca prawny Przęsocin, gm. Police
23 Ciach Krzysztof nauczyciel Stargard Szczeciński
24 Kasznia Magdalena Anna menedżer Mierzyn, gm. Dobra

Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Ruch Palikota

Nr na liście Nazwisko Imiona Zawód Miejsce zamieszkania
1 Piątak Andrzej inżynier elektronik Nowogard
2 Prokop - Paczkowska Małgorzata Barbara dziennikarka Szczecin
3 Alewras Stelios prawnik Sławoszewo, gm. Dobra
4 Mieczkowska Magdalena ekonomista Szczecin
5 Stolarska Marzena pedagog Wołczkowo, gm. Dobra
6 Maciejewski Lesław przedsiębiorca Świnoujście
7 Sajewicz Ireneusz manager Bezrzecze, gm. Dobra
8 Nawrot Wiesław Florian przedsiębiorca Trzebież, gm. Police
9 Szyk Tadeusz historyk Szczecin
10 Pieróg Marek przedsiębiorca Szczecin
11 Mac Zygmunt Bronisław emeryt Nowogródek Pomorski
12 Kleiber Iwona pedagog Szczecin
13 Markiewicz Dorota manager Szczecin
14 Goch Zbigniew nauczyciel Szczecin
15 Wawrzyszko Piotr przedsiębiorca Stargard Szczeciński
16 Mazur Bogdan przedsiębiorca Stargard Szczeciński
17 Śpiewak Adam ekonomista Mierzyn, gm. Dobra
18 Kozłowska Katarzyna Maria pracownik samorządowy Szczecin
19 Kolasińska Dominika socjolog Pyrzyce
20 Mościbroda Krzysztof Stanisław architekt Szczecin
21 Wojnicka Danuta Ewa bankowiec Szczecin
22 Krajnik Henryk emeryt Gryfice
23 Rejczyk - Matysiak Aneta Jolanta księgowa Mierzyn., gm. Dobra

Lista nr 5 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Nr na liście Nazwisko Imiona Zawód Miejsce zamieszkania
1 Dziewguć Zygmunt przedsiębiorca Gryfice
2 Ziemba Kazimierz prawnik Nowogard
3 Ruciński Witold Florian inżynier leśnik Marianowo
4 Balcerzak Krystyna rolnik Giżyn, gm. Nowogródek Pomorski
5 Geldner Jan Kazimierz rolnik Chabówko, gm. Bielice
6 Aniśko Mieczysław Tadeusz mgr inż. zootechnik Pniewo, gm. Gryfino
7 Sola Mirosław Mieczysław ekonomista Łobez
8 Lipiński Kazimierz mgr administracji Stróżewo, gm.Pyrzyce
9 Jakubowicz Justyna prawnik Lwówek Śląski
10 Płonka Leszek Albin cukiernik Szczecin
11 Matys Marek Grzegorz mgr inż. elektryk okrętowy Wolin
12 Bielecka Anna mgr ekonomii Brojce
13 Łapin Agnieszka Magdalena dr inż. technologii chemicznej Szczecin
14 Smorowińska Anna Kamila socjolog Połczyn Zdrój
15 Kuś Małgorzata handlowiec Szczecin
16 Popielewska Weronika mgr administracji Łobez
17 Karasińska - Fluks Bonawentura Janina - Żywia scenarzysta Szczecin
18 Szychulski Mirosław Krzysztof mgr ekonomii Derkacz, gm. Przybiernów
19 Chrałowicz Adam Wacław politolog Stargard Szczeciński
20 Juszczak Ariel Łukasz strażak Jarszewo, gm. Kamień Pomorski
21 Ociepka Rafał Andrzej inż. rolnik Stołeczna, gm. Trzcińsko Zdrój
22 Ignatowicz Bartosz Piotr mgr stosunków międzynarodowych Zamostowo, gm. Międzyrzecz
23 Ekiert Dorota Ewa ekonomista Gryfino
24 Durka Andrzej Zdzisław pracownik samorządowy Szczecin

Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80

Nr na liście Nazwisko Imiona Zawód Miejsce zamieszkania
1 Stępień Robert Marcin politolog Goleniów
2 Wasilewski Mariusz bez zawodu Górzyca
3 Kwaśniewska Paulina marynarz Gorzów Wielkopolski
4 Kolanko Zbigniew Zenon rewident taboru kolejowego Gryfino
5 Krasuska Katarzyna Natalia ekolog Szczecin
6 Solarz Kazimierz Jan dziennikarz Sułomino, gm. Wolin
7 Paś Jolanta nauczycielka Nowogard
8 Naruszewicz Bartosz nauczyciel Szczecin
9 Krzywonos Hanna Dąbrówka pedagog Czarne
10 Zalewska Aleksandra Janina wychowawca Goleniów
11 Śledź Paweł Marcin ekonomista Białogard
12 Marek Grażyna Janina administrator Szczecin
13 Lembicz Marek Władysław informatyk Międzyzdroje
14 Pasternak Helena technik ekonomista Goleniów
15 Medyński Radosław wychowawca Piaseczno, gm. Banie
16 Baraniak Patrycja Olga wychowawca Szczecin
17 Frankowska Janina administratywistka Goleniów
18 Chałubiec Sylwia kucharka Ładzin, gm. Wolin
19 Szczybelska Agnieszka promotor zdrowia Szczecin
20 Orłowski Bartłomiej Stanisław rolnik Warnowo, gm. Wolin
21 Opolski Maciej Ireneusz wychowawca Szczecin
22 Kudej Krystyna specjalista ds. sprzedaży Goleniów
23 Sulecka Justyna Katarzyna socjolog Szczecin

Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

Nr na liście Nazwisko Imiona Zawód Miejsce zamieszkania
1 Arłukowicz Bartosz Adam lekarz Szczecin
2 Kochan Magdalena Maria mgr sztuki Goleniów
3 Litwiński Arkadiusz mgr administracji Szczecin
4 Zaremba Renata politolog Bezrzecze gm. Dobra
5 Oświęcimski Konstanty Tomasz mgr administracji Niechorze, gm.Rewal
6 Urban Cezary nauczyciel Szczecin
7 Ławrynowicz Zofia nauczyciel Stargard Szczeciński
8 Wójcik Robert Dariusz leśnik Gryfino
9 Żmuda - Trzebiatowska Ewa Ilona nauczyciel Świnoujście
10 Lemm Judyta mgr administracji Szczecin
11 Drzewińska Wioletta nauczyciel Dębno
12 Borowski Jan Marek politolog Świnoujście
13 Przerwa Tomasz Henryk ekonomista Police
14 Wrona Elżbieta Grażyna pielęgniarka Szczecin
15 Sola Ryszard leśnik Łobez
16 Kuźmiński Wojciech Andrzej nauczyciel akademicki Zaborsko, gm. Warnice
17 Rudnicki Andrzej Piotr nauczyciel Barlinek
18 Sadowska Teresa Halina farmaceuta Banie
19 Kościukiewicz Małgorzata Irena lekarz Międzyzdroje
20 Fedeńczak Marcin przedsiębiorca Nowogard
21 Pańka Urszula nauczyciel Szczecin
22 Łucka Irena Agata nauczyciel akademicki Stargard Szczeciński
23 Baran Bazyli nauczyciel akademicki Szczecin

Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke

Nr na liście Nazwisko Imiona Zawód Miejsce zamieszkania
1 Kabaciński Dariusz Piotr przedsiębiorca Szczecin
2 Weber Ludwik Szczepan listonosz Chojna
3 Kulewska Agnieszka Anna przedsiębiorca Szczecin
4 Diarra Nielle instruktor tańca Szczecin
5 Zarzycki Piotr przedsiębiorca Szczecin
6 Chudzik Magda Agnieszka bez zawodu Pyrzyce
7 Małyszko Rafał Jarosław fotograf Szczecin
8 Bugajska Adrianna florystka Szczecin
9 Lewandowski Józef Romuald inżynier elektryk Gryfino
10 Grobelny Bogdan Edward inżynier budowlany Pobierowo, gm. Rewal
11 Gaładyk Marcin Kamil bez zawodu Szczecin
12 Szafarz Jakub operator obrabiarek precyzyjnych Szczecin
13 Tarczyński Marcin Władysław informatyk Szczecin
14 Klisowska Teresa Ewa listonosz Brwice, gm. Chojna
15 Rykała Dominik Hubert bez zawodu Szczecin
16 Jasińska Małgorzata Zofia pracownik biurowy Szczecin
17 Wojdak Agnieszka Monika bez zawodu Szczecin
18 Wojdak Edyta Sylwia architekt krajobrazu Szczecin
19 Aleksandrowicz Tomasz bez zawodu Szczecin
20 Otocka Alicja Julia rolnik ekologiczny Szczecin
21 Pik Adam Michał mechanik urządzeń elektrycznych Szczecin
22 Kokociński Piotr Paweł pracownik budowlany Szczecin
23 Sokołowski Krzysztof bez zawodu Szczecin
24 Gładkow Jan nauczyciel Gryfino

Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Prawica

Nr na liście Nazwisko Imiona Zawód Miejsce zamieszkania
1 Słomski Piotr politolog Nowogard
2 Woźniak Danuta socjolog Szczecin
3 Bukiel Krzysztof lekarz Stargard Szczeciński
4 Broński Łukasz Henryk mgr administracji Stargard Szczeciński
5 Tarnowski Grzegorz przedsiębiorca Szczecin
6 Zaworonek Maria prawnik Szczecin
7 Petri Stefan Jan inż. elektryk Szczecin
8 Górski Andrzej Kazimierz technik budowlany Gostyń Łobeski, gm. Płoty
9 Klapczyńska Katarzyna Anna doktor genetyki Słupsk
10 Majzner Zbigniew Piotr historyk Kołobrzeg
11 Sitarska Monika Joanna pielęgniarka Pobierowo, gm. Rewal
12 Łubniewski Alfred Zdzisław przedsiębiorca Byszewo, gm. Łobez
13 Jodko Dominika Maria ekonomistka Szczecin
14 Zaranek Paweł Tomasz nauczyciel Budzieszewice, gm. Przybiernów
15 Stawicka Sandra Danuta handlowiec Wolin
16 Niekurzak Grzegorz socjolog Szczecin
17 Szajko Wiesław drukarz Stargard Szczeciński
18 Grześkowiak Iwona Sylwia historyk Szczecin
19 Krzystek Maciej Piotr socjolog Sydney

Dane : pkw.gov.pl
Logo : gazeta.pl

Pin It