medentes przeclaw

 reklama

"Mała Miss i Mały Mister Gminy" - zapisy

mala-miss-gminy-kolbaskowoGmina Kołbaskowo zaprasza dzieci w wieku 3-7 lat do udziału w wyborach  "Mała Miss i Mały Mister Gminy Kołbaskowo 2013". Impreza odbędzie się podczas Dożynek w Kołbaskowie. Dla zwycięzców ufundowano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

 


Finał konkursu odbędzie się 31 sierpnia 2013 r. o godz. 14:00 na Dożynkach Gminnych, na placu przy świetlicy w Kołbaskowie - informuje Anna Wierzbicka z UG Kołbaskowo. Aby wziąć udział w konkursie należy dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszeniową do Urzędu Gminy do pok. nr 18 lub pocztą na adres Urząd Gminy Kołbaskowo, 72-001 Kołbaskowo 106, z dopiskiem na kopercie Wybory Miss i Mistera, w nieprzekraczalnym terminie do 26.08.2013 roku do godz. 15.00.

Warto także zapoznać się z regulaminem konkursu i dokonać jego akceptacji w karcie zgłoszeniowej (regulamin i karta zgłoszenia jest dostępna w Urzędzie Gminy Kołbaskowo pok. nr 18 oraz na stronie internetowej www.kolbaskowo.pl). Uczestnicy zaprezentują się na scenie w stroju dowolnym (Konkurs Talentów) oraz wizytowym.

Odbędzie się także konkurs talentów, dziecko zaprezentować może swoje zdolności muzyczne, taneczne, recytatorskie, sportowe, teatralne bądź plastyczne. Uczestnicy, którzy zostaną wyróżnieni otrzymają szarfę z napisem, dyplom oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez organizatora oraz sponsorów.

 

plakat-miss-mister

A tak wyglądał zeszłoroczny konkurs :

 

Pin It

Polecamy :

 reklama

ufo 2018

NOWOŚĆ W POLSCE!
T.U. EUROINS
S U P E R   C E N Y   O C
NADAWANIE PACZEK GLS
P U N K T   K S E R O
!!! Z A P R A S Z A M Y !!!

więcej

  

 

 reklama 

lawendowa nowe logo

Przecław 26a (koło kościoła)
Zamów bezposrednio Online
www.pizzeria-izba.pl
lub telefonicznie
91 852 46 08
91 887 74 30

więcej

 

   reklama

dotyk piekna

NOWY GABINET W PRZECŁAWIU
Zabiegi na ciało
Zabiegi na dłonie i stopy
Rabat 20% na pierwszą wizytę
tel: 511 328 327
www.facebook.com/DotykPieknaKM

więcej

  reklama

sixxDodatkowy język angielski
w przedszkolach oraz szkołach
w Przecławiu i Kołbaskowie
Zapisy na nowy rok szkolny
Tel 690 423 006
email biuro@six.edu.pl
www.sixcj.pl

więcej