logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Groźny wypadek w Przecławiu. Będą następne ?

wypadek-w-przeclawiuDziś około godziny 18:00 doszło go groźnego wypadku przy wjeździe na drogę krajową 13. Wyjeżdżający z osiedla "Zielone Pole" kierowca Audi zderzył się z Toyotą na gryfińskich numerach rejestracyjnych. W wypadku ucierpiały dwie osoby, które zostały zawiezione do szpitala. Na miejscu wypadku pracują strażacy, policja, pogotowie ratunkowe i straż gminna.

 

 

 

Wypadek zdarzył się przy wyjeździe obok szkoły. Droga w tym miejscu jest obecnie zablokowana. Kierowcy objeżdżają wypadek uliczkami osiedlowymi. Na miejscu pracują strażacy i neutralizują płyny, które wyciekły z rozbitego samochodu.

 

Przebiegająca przez Przecław i Warzymice droga krajowa nr 13 do bezpiecznych nie należy. W godzinach szczytu tworzą się tutaj spore korki. Bezpieczne włączenie się do porannego lub popołudniowego ruchu - to nie lada wyczyn dla kierowców. Dość często mieszkańcy naszych osiedli muszą liczyć na uprzejmość kierowców jadących drogą krajową. Inaczej będą czekać i ... czekać.

 

Dzisiejszy wypadek to jeden z wielu w ostatnich latach. I zanosi się na kolejne. Od ponad tygodnia duże kłopoty z włączaniem się do ruchu mają kierowcy na wjeździe obok biedronki. W tym miejscu bezpieczny skręt w lewo w stronę miasta uniemożliwiają tablice odgradzające remontowany przystanek autobusowy. Niby pozornie nieduża inwestycja polegająca na wymianie podłoża i kostki brukowej. Sprawnej ekipie brukarzy powinna zająć nie więcej niż 2 dni. Tutaj prace idą wyjątkowo powoli. Przystanek jest ogrodzony od ponad tygodnia i zasłania kierowcom wyjazd z osiedla. I tutaj też może dojść do podobnego wypadku.

 

Uważajcie !

 

Pin It