logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Dzień Edukacji Narodowej w Gimnazjum

dzien-edukacji-narodowej14 października w Publicznym Gimnazjum w Przecławiu świętowano dzień Edukacji Narodowej. Samorząd uczniowski w nietypowy sposób postanowił uczcić to święto i zorganizował Galę Rozdania Nauczycielskich Oscarów. W tym samym dniu odbyło się także pasowanie pierwszoklasistów.

 

 

 

W dniu 14 października wyjątkowo mogli się poczuć nie tylko nauczyciele, ale także wszyscy pracownicy szkoły. Krocząc po czerwonym dywanie, z nastrojową muzyką w tle i odbierając Oscara w osobnej dla każdego nominacji nie jeden mógł poczuć się jak prawdziwa gwiazda. Rozdanie poprowadzili: Karolina Nestorowicz i Natan Sabatowicz wraz z pomocą reszty członków SU. Uroczystość ta była także okazją do wyróżnienia przez Panią Wójt Małgorzatę Schwarz grupy uczniów, którzy wykazali się odwagą i dali przykład nam wszystkim ratując ludzkie życie. Takim bohaterskim czynem wykazali się: Radosław Białkowski, Kacper Gąsiewski i Patryk Trębacz.

Swoją wdzięczność dla nauczycieli i pracowników szkoły wyraziła również Pani dyrektor Edyta Majewska-Gargula, dziękując im za starania w pracy nad uczniami. Pod koniec wydarzenia członkowie SU, w  imieniu Rady Rodziców rozdali nauczycielom róże i kartki z podziękowaniami.

Zaraz po gali oskarowej nastąpiło uroczyste pasowanie na gimnazjalistę. W tym dniu pierwszoklasiści stali sie pełnoprawnymi uczniami naszego gimnazjum. Musieli oni stanąć w liczne szranki i konkury, po nich nastąpiło uroczyste ślubowanie.

 

Tekst i foto - SU Gmnazjum

Pin It