logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Szybkie maszyny, piękne dziewczyny, piknik militarny i rekonstrukcja bitwy

rosowek-2013-Tak, tak, to nie pomyłka. Tyle atrakcji i jeszcze więcej czeka nas w sobotę 27 kwietnia w Rosówku. Na torze im. Zbigniewa Rutkowskiego znów usłyszymy ryk silników wyczynowych motocykli i quadów. Odbędzie się I Runda Mistrzostw Polski Quadów oraz III Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej. W planach organizatorów także piknik militarny oraz rekonstrukcja Bitwy o Szczecin. A wszystko rozpocznie się od... castingu do konkursu Miss Polonia Ziemi Zachodniopomorskiej 2013!

 

Godzinę przed rozpoczęciem imprez motorowych, odbędzie się casting regionalny do konkursu Miss Polonia Ziemi Zachodniopomorskiej. Dla młodych i pięknych dziewcząt może to być pierwszy krok do zrobienia światowej kariery. Przypomnijmy - przecławianka Katarzyna Grynfelder, zdobyła ten tytuł w 2011 roku. Niedawno reprezentowała nasz kraj na konkursie piękności w Seulu.

O 12:00 na torze w Rosówku zobaczymy zawodników walczących o punkty w I Rundzie Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Quadów. Dla miłośników motocykli organizatorzy przygotowali natomiast zawody z cyklu Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej. Będzie to trzecia runda tej serii wyścigów, niestety z uwagi na zaskakujące wszystkich warunki pogodowe dwie pierwsze rundy nie odbyły się - zostały przełożone na inne terminy. Biorąc pod uwagę te okoliczności możemy spodziewać się ogromnych emocji.  Zawodnicy spragnieni adrenaliny, którą dostarcza ściganie, na pewno licznie stawią się na zawodach.

Równolegle w trakcie imprezy odbędzie się wystawa historycznych pojazdów wojskowych oraz broni. To będzie wielka okazja dla każdego entuzjasty militariów. Pod koniec imprezy o godzinie 18:30 odbędzie się inscenizacja Bitwy o Szczecin.

Zapraszamy serdecznie do Rosówka w sobotę 27 kwietnia od godziny 11:00. Wstęp wolny !

rosowek-2013

 

miss-polonia

Pin It