logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Szóstoklasiści w Publicznym Gimnazjum w Przecławiu

szostoklasisci-w-gimnazjumW poniedziałek - 17 grudnia 2012 roku szóstoklasiści z terenu Gminy Kołbaskowo, wraz z wychowawcami, odwiedzili Publiczne Gimnazjum w Przecławiu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się także Wójt Gminy Kołbaskowo - pani Małgorzata Schwarz oraz Przewodniczący Rady Gminy - pan Ryszard Wierzbicki.

 

 

Przybyłych na spotkanie powitała dyrektor Publicznego Gimnazjum w Przecławiu - pani Edyta Majewska-Gargula. Następnie młodzież i dorośli obejrzeli przygotowany przez Szkolne Koło Caritas spektakl "Nawrócenie". Po przedstawieniu i słodkim poczęstunku, będącym również dziełem podopiecznych pani Beaty Czapiewskiej, wszyscy ruszyli zwiedzać szkołę. Imponujących rozmiarów budynek gimnazjum, zrobił na uczniach wrażenie. Szczególnie przypadły szóstoklasistom do gustu sale: chemiczna i informatyczna. Uczniowie podziwiali nowoczesne komputery i obserwatorium astronomiczne oraz wiele innych atrakcji, które już niedługo mogą się stać ich udziałem.

W najbliższej przyszłości gimnazjum znów otworzy swe podwoje dla szóstoklasistów, Tym razem będzie okazja zagłębić się w świat nauki, eksperymentów i nie tylko...

 


Tekst i foto : młodzi dziennikarze z gimnazjum