medentes przeclaw

 reklama

Szukaj w portalu

Nasza miss już w Korei. Głosujemy i klikamy!

nasza-miss-juz-w-korei-Mieszkanka Przecława, Katarzyna Grynfelder reprezentuje Polskę na wyborach World Miss University 2012. 27 listopada wyleciała do Korei Południowej. Zabrała ze sobą suknię narodową, kreacje wieczorne, drobne prezenty z naszego kraju oraz... zużyty pocisk. Jak napisała na swoim profilu FB "najważniejsze że nie lecę sama ... leci ze mną angina :) Trzymacie kciuki".

 

 


Kasia jest już w Korei Południowej od pięciu dni. Czuje się dobrze. W Seulu 11 grudnia odbędzie się finał konkursu piękności, ale już dziś można oddać głos na naszą mieszkankę.

Przygotowania do finałowego dnia World Miss University 2012 trwają - pisze Katarzyna Grynfelder. Panuje bardzo ciepła atmosfera, mimo niskiej temperatury na zewnatrz! Muszę przyznać, że nie sądziłam, będzie tutaj tak fajnie! Dużo zwiedzamy, bierzemy udział w akcjach charytatywnych... uczymy się nawet oryginalnego tańca "Gangnam Style - PSY" , ktory zaprezentujemy na finale, Będziemy wszystkie razem spiewać świąteczną piosenkę, naprawdę dzieje się tak dużo, że aż trudno to wszystko opisać kilkoma słowami!
Teraz bardzo mocno potrzebuje waszego wsparcia, od wczoraj można głosować za pomocą serwisu youtube. Wystarczy obejrzeć film z nagraniem pod adresem : http://www.youtube.com/wmu2012wo Drugie głosowanie odbędzie się na oficjalnej stronie konkursu http://www.wmu.or.kr/ tylko jeszcze chwilę potrwa aktualizacja strony. Co więcej będzie można oglądać relacje z 11 grudnia - czyli finał konkursu WMU na żywo - więcej szczegółów i stronę udostępnię bliżej finału. Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie !

A my, mieszkańcy i internauci, kibicujemy, kilkamy i życzymy powodzenia pięknej Kasi !

 


 

Pin It