Głosujemy na najlepsze przebranie !

konkurs-na-przebranieZa nami kolejna impreza Halloween'owa, dopisała frekwencja i pogoda. Zainteresowanie ze strony dzieci i młodzieży z gminy Kołbaskowo było ogromne. Poniżej przedstawiamy instrukcję jak zagłosować na najlepszego przebierańca halloweenowego.


 

 

 

konkurs-helloween-Aby zagłosować na wybrane osoby - trzeba się zalogować do strony (jeśli nie posiadasz konta to musisz sobie je założyć). Przechodzimy w menu do galerii (lub klikamy TUTAJ - klikamy na miniaturkę - i otwiera się duże zdjęcie. Pod dużym zdjęciem możesz oddać głos - oceniając wybrane osoby np. na 5 gwiazdek. Możesz oceniać kilka osób - ale nie ma możliwości oddania z jednego konta dwóch głosów na tą samą fotkę. No to miłej zabawy i wspominania. Dla najlepszej dziesiątki mamy nagrody.

 

Uwaga ! Można dać od 1 do 5 gwiazdek (od 1 do 5 punktów) każdej fotografii. Jeśli damy komuś np tylko 3 gwiazdki (3 punkty) - to nie będziemy mogli już tego poprawić - bo pojawi się informacja "że już mamy Twoją ocenę tego obrazu". O zwycięstwie decyduje suma punktów. 


Głosowanie do 3 listopada do północy !