logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Powitaj szkołę z konkursem Czerwonej Torebki!

konkurs-czerwonej-torebkiPoczątek września to trudny okres dla każdego dziecka. Uczniowie wciąż jeszcze żyją wspomnieniami wakacyjnych przygód i niechętnie myślą o szkolnej wyprawce. Aby umilić rozpoczęcie nowego roku szkolnego, od soboty (8 września), pasaż handlowy Czerwona Torebka zaprasza do wzięcia udziału w rysunkowym konkursie z nagrodami. Do wygrania tablet multimedialny.

 

 

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy stworzyć rysunek, którego tematem jest "Czerwona Torebka" i zostawić go w dowolnym sklepie jednego z dwóch warzymickich pasaży - informuje Katarzyna Łuczak z Biura prasowego firmy "Czerwona Torebka". Warto wykazać się kreatywnością, ponieważ autorzy najlepszych prac będą mieli szansę wygrać nowoczesny tablet multimedialny. Ponadto, na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe zestawy kredek. Prace, wraz z danymi użytkownika (imię, nazwisko, wiek i numer telefonu), będzie można składać w terminie od 8 do 22 września. Zwycięzca zostanie wyłoniony w ciągu siedmiu dni od zakończenia konkursu.

Czerwona Torebka w Warzymicach to dwa jednokondygnacyjne obiekty handlowe. Pierwszy z nich został oddany do dyspozycji klientów w marcu, z oferty drugiego korzystać można od 26 sierpnia. Dwa pasaże to łącznie blisko 1000 mkw. powierzchni handlowej. Klienci mogą robić zakupy w "Małpce Express", Owocowym Świecie, piekarnio-cukierni "Graczyk", sklepie rybnym "Seamor" czy mięsno-wędliniarskim "Ozimek". Wśród najemców pasażu znalazły się także apteka "Nasza Apteka", sklep zoologiczno-wędkarski "Fanto", sklep z alkoholami 1001 Piw oraz sklep papierniczo-zabawkarski "Twister". Klienci mogą korzystać również z oferty rozlicznych punktów usługowych zlokalizowanych w obu pasażach, m.in. Pizzerii "Ancora", kawiarni "Cafe Noni", salonu fryzjerskiego i solarium "Beauty Studio" czy kwiaciarni "Sempreverde".

Konkurs-rysunkowy-plakat

Pin It