ancora warzymice

 reklama

Szukaj w portalu

Biedronka zamyka się po 29 lipca

biedronkaZa kilka dni zamknie swoje podwoje największy sklep spożywczy w Przecławiu. Istniejąca od 6 lat "Biedronka" nie będzie czynna od poniedziałku 30 lipca. Sklep tej sieci jest bardzo popularny i często odwiedzany przez klientów - dlatego przez najbliższe 6 tygodni będzie tam trwał generalny remont.

 

 

 

Od września zwiększy się powierzchnia handlowa sklepu o dotychczasową część magazynową, poprawiona zostanie wizualizacja sklepu oraz zamontowane zostanie nowe oświetlenie. Poprawi się komunikacja, zmieni się ułożenie lad i regałów sklepowych a poszczególne grupy towarów będzie można znaleźć w jednym miejscu. Obiekt będzie także rozbudowany o murowaną część magazynową.   

Równolegle z remontem wewnętrznym będa prowadzone także prace na zewnętrz. Powiększy się parking, pojawią się dodatkowe miejsca postojowe oraz ułożona zostanie kostka polbrukowa na całej jego powierzchni.

Zmiany te podniosą komfort robienia zakupów. Jeśli chodzi o asortyment towarów - tutaj zmian raczej nie będzie. Nowością ma być podobno piec piekarniczy a klienci będą mieli możliwość zakupu gorącego pieczywa o każdej porze.

Pin It