logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Wielkanocne klimaty w przecławskim przedszkolu [DUŻO ZDJĘĆ]

wielkanoc przedszkole przeclawW radosnej atmosferze oczekiwania na zbliżające się Święta Wielkanocne, Publiczne Przedszkole w Przecławiu przemieniło się w magiczne miejsce kolorów i kreatywności! Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu nauczycieli i dzieci, a także wsparciu ze strony Rady Rodziców, odbyła się "Wielka Wystawa Jaj Wielkanocnych" oraz kiermasz świątecznych wypieków.

  

 

Na wystawie można było podziwiać ponad 250 wyjątkowych pisanek ozdobionych przez małych artystów. Każda z nich była małym arcydziełem, pełnym wyobraźni i kreatywności. Ponadto, dzięki hojności rodziców, kiermasz tętnił życiem, pełen aromatu świątecznych przysmaków takich jak serniki, babki, makowce i wiele innych.

Inicjatywa Rady Rodziców miała nie tylko na celu wprowadzenie wszystkich uczestników w świąteczny nastrój, ale także integrację społeczności przedszkolnej - dzieci, rodziców, nauczycieli oraz innych pracowników. Dodatkowo, promowała zajęcia edukacyjne, podczas których dzieci rozwijają swoje umiejętności manualne, artystyczne i kreatywne myślenie.

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

 Hair-House

WolneSlowa GIF

Ancora Warzymice

 

Warto podkreślić, że prace zostały wystawione przez wszystkie dziesięć grup przedszkolnych, które noszą urocze nazwy: Poziomki, Jeżynki, Śliwki, Gruszki, Brzoskwinie, Truskawki, Jabłuszka, Jagody, Borówki i Malinki.

Całkowity dochód ze sprzedaży podczas kiermaszu zostanie przeznaczony na zakup sprzętu sportowego oraz kreatywnych zabawek dla dzieci. Jest to nie tylko wyraz dbałości o zdrowy tryb życia od najmłodszych lat, ale również wsparcie dla pracy pedagogów, którzy starają się uczynić przedszkolne dni jeszcze bardziej satysfakcjonującymi.

 

Pin It