logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Podpalenie auta w Przecławiu [ZDJECIA I WIDEO]

Podpalenie auta przeclaw 01To już kolejne auto, które spłonęło na naszych osiedlach - tak twierdzą mieszkańcy i czytelnicy. W nocy z poniedziałku na wtorek spłonął stojący na parkingu przy bloku Przecław 39-40. Sprawę prowadzi wydział dochodzeniowo-śledczy z Mierzyna.

 

 

 

Do zdarzenia doszło w nocy z 25 na 26 marca. O godzinie 2:30 została powiadomiona policja oraz straż pożarna o płonącym samochodzie na parkingu vis-a-vis tzw. "siedemdziesiątek". Palił się Volkswagen Golf. Pożar rozprzestrzenił się na cztery inne auta - informuje młodszy aspirant Anna Kaźmierczak z Komendy Powiatowej Policji w Policach. To było podpalenie. Sprawę prowadzi wydział dochodzeniowo śledczy w Mierzynie.

   reklama

Hair-House

WolneSlowa GIF

Ancora Warzymice

 

Do pożarów samochodów na naszych osiedlach dochodzi 2-3 razy w roku. Mieszkańcy twierdzą, że dokonała je ta sama osoba.

Przecież mamy i płacimy za monitoring - komentuje Pan Bartek. A jakieś chore stworzenie ma frajdę podpalać auto co kwartał, a straż gminna jeździ i wsadza mandaty za szyby za złe zaparkowane auta...

Policja zabezpieczyła już monitoring oraz jest w trakcie przesłuchiwania świadków zdarzenia. Nie ma potwierdzenia, że jest to ta sama osoba. Sprawca poprzedniego podpalenia, które miało miejsce dwa lata temu, ostatecznie został zatrzymany i doprowadzony przed sąd.

Podpalenie auta przeclaw 1

Podpalenie auta przeclaw 1

Podpalenie auta przeclaw 3

Podpalenie auta przeclaw 6Podpalenie auta przeclaw 9

 

Dzisiejszej nocy spłonęło auto w Przecławiu🔥 Zbieramy informacje na ten temat.

Opublikowany przez Przeclaw24 Portal mieszkańców Przecławia i Warzymic Wtorek, 26 marca 2024

 

Pin It