logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Przecław Festiwal 2024. Znamy gwiazdy i ceny biletów. Pierwsza pula tylko 5PLN!

przeclaw festiwal 2024Przed nami wielkie święto muzyki! Już w czerwcu do Przecławia przyjadą Grzegorz Hyży, Lanberry i Bovska. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie, mieszkańcy gminy Kołbaskowo bedą mogli kupić wejściówki za symboliczne 5 zł. Warunkiem jest posiadanie aktualnej Kołbaskowskiej Karty Mieszkańca i zmieszczenie się pierwszym terminie sprzedaży.

 

 

 

Przecław Festiwal jest kulminacją rocznego programu artystycznego Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Tradycyjnie odbywa się na styku wiosny i lata. Każda edycja wydarzenia tworzy możliwość mieszkańcom gminy Kołbaskowo i aglomeracji szczecińskiej spotkania się z najlepszymi wykonawcami polskiej sceny muzycznej, w przyjaznej familijnej atmosferze. W tym roku podczas festiwalu będziemy również świętować 5-lecie istnienia GOKSiR.

Przecław Festiwal 2024 odbędzie się 8 czerwca 2024 na terenie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji. Start o godznie 18:00.

Program:

18:00 Rozgrzewka: Otwarcie bramek i czas na relaks w strefie wypoczynkowej i gastronomicznej.

19:00 BOVSKA

Magda Grabowska-Wacławek, występująca pod artystycznym pseudonimem Bovska, okrzyknięta została jednym z najważniejszych debiutów muzycznych ostatnich lat. Wydała dotąd 5 studyjnych płyt, w tym opublikowany w marcu 2023 r. album „Dzika”. Artystka ma już za sobą występy na najważniejszych festiwalach w kraju: Opener Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art, Fest Festival, Kraków Live, Sopot Top of the Top, czy Krajowy Festiwal Piosenki w Opolu. Bovska jest również cenioną i nagradzaną graficzką, ilustratorką oraz performerką. Z jej twórczością w tej sferze można zapoznać się w mediach społecznościowych pod nickiem @bovskarysuje

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność


Hair-House

 

20:30 LANBERRY

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, właścicielka niebanalnego głosu, zakochana w muzyce popowej. Od chwili debiutu w 2017 roku szturmem podbija listy przebojów stacji radiowych, zdobywając prestiżowe wyróżnienia Złotych i Platynowych Płyt. Do szerszego grona publiczności trafiła za sprawą singli „Podpalimy świat” oraz „Piątek”. Kolejne single umacniały tylko jej pozycję na listach przebojów. W 2022 roku Lanberry rozpoczęła kolejny etap swojej kariery – zadebiutowała jako trenerka muzyczna w telewizyjnym show „The Voice of Poland”, podbijając serca fanów i uczestników programu profesjonalizmem, wiedzą muzyczną i wyczuciem rynku.

22:00 GRZEGORZ HYŻY

Wokalista, kompozytor, producent i autor tekstów. Artysta, który nadaje polskiej muzyce pop najwyższych światowych standardów. Jego utwory nie schodzą z radiowych playlist. „Króla nocy”, O Pani!”, „Na chwilę” czy „Wstaję” usłyszeć można o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli dodać do tego kawałki filmowe - „Podatek od miłości” oraz „Pech to nie grzech”, to mamy pełen obraz jego muzycznego portfolio. Złotych, platynowych i multiplatynowych płyt za single i albumy długogrające („Z całych sił” z 2014 r. i „Momenty” z 2017) ma na koncie już dziesiątki – ale wciąż pragnie nagrywać nowe hity, bo pisanie hitów ma w małym palcu. Bawi się muzyką, a efekty tej zabawy podziwia cała Polska.

  reklama

WolneSlowa GIF

Ancora Warzymice

 

Bilety w sprzedaży w serwisie https://www.biletomat.pl/bilety/przeclaw-festiwal-24-27793/

I promocyjna tura – do 1 czerwca 2024 r.: 5 zł dla posiadaczy Kołbaskowskiej Karty Mieszkańców / 50 zł dla pozostałych osób

II tura – od 2 do 8 czerwca 2024 r.: 50 zł dla posiadaczy Kołbaskowskiej Karty Mieszkańców / 100 zł dla pozostałych osób

8 czerwca będzie także działać kasa przy wejściu na teren imprezy.

Na jedną Kołbaskowską Kartę Mieszkańca (KKM) przysługuje jeden bilet. Bilety zakupione na KKM weryfikowane będą w dniu festiwalu przy wejściu na teren imprezy (za okazaniem karty KKM i dowodu osobistego).

Organizatorami Przecław Festiwalu są Gmina Kołbaskowo i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu.

Dzieci, które nie ukończą 7 lat i będą pod opieką osoby dorosłej posiadającej bilet wstępu, uczestniczą w imprezie bezpłatnie

Pin It