logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Radosne świętowanie Dnia Dziecka w Przecławiu [FOTORELACJA]

Dzien Dziecka 2023Wesoły i barwny dzień dla naszych najmłodszych mieszkańców przyniósł wiele radości i uśmiechów. 1 czerwca o godzinie 15:00 na terenie Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu odbyły się oficjalne gminne obchody Dnia Dziecka. Organizacja tego wydarzenia przyciągnęła zarówno małe, jak i większe dzieci, które mogły cieszyć się licznymi atrakcjami. Pogoda nam sprzyjała, a frekwencja była imponująca.

 

 

 

Na miejscu nie brakowało rozrywek dla wszystkich. Dzieci mogły bawić się na dmuchanych zabawkach, zjeżdżalniach, euro bungee czy wziąć udział w grach ogrodowych. Były także emocje i śmiech podczas próby pokonania byka rodeo. Baloniarz tworzył kolorowe figury z balonów, a wata cukrowa i popcorn rozpieszczały podniebienia najmłodszych. Lista atrakcji była tak długa, że nikt nie mógł narzekać na nudę! To niezapomniane święto było pełne uśmiechów, radości i wspólnych chwil. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak wspaniałej społeczności, gdzie troska o dobro naszych dzieci jest priorytetem.

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

 

"Z radością widzimy, że to wydarzenie przyniosło mnóstwo uśmiechów na twarzach naszych najmłodszych mieszkańców" - powiedziała Renata Wójcik, sołtys Przecławia. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu. Wasza obecność przerosła nasze oczekiwania! Chcemy także pogratulować wszystkim zwycięzcom konkursu zorganizowanego przez nasze stowarzyszenie - Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo "Gmina Kołbaskowo oczami dzieci i młodzieży". Wasze talenty i kreatywność były niesamowite!

  reklama

Hair-House

 

Na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji dzieci mogły wziąć udział w różnorodnych zajęciach, takich jak sensoplastyka, wiosenne kodowanie, zabawy sensoryczne czy warsztaty plastyczne. Duże zainteresowanie wzbudziły także zajęcia zorganizowane przez "Zakątek Rozwoju" i "Budimex". Jednak największą popularnością cieszyły się duże dmuchane zabawki, skocznie trampolinowe oraz stoiska z popcornem i watą cukrową.

 reklama

Ancora Warzymice

 

Podczas imprezy ogłoszono wyniki konkursu na najpiękniejsze prace związane z tematem "Gmina Kołbaskowo oczami dzieci i młodzieży", zorganizowanego przez Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo. Jury przyznało wiele równorzędnych nagród i wyróżnień. Praktycznie każde dziecko, które przesłało swoją pracę na konkurs, otrzymało nagrodę.

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach i życzymy wszystkim najmłodszym mieszkańcom Gminy Kołbaskowo dalszej radości, zdrowia i beztroskiego dzieciństwa!

 

Pin It