logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Uszkodził 21 pojazdów, szuka go policja! [WYSOKA NAGRODA ZA POMOC]

madar wlamanieW nocy z soboty na niedzielę doszło do wtargnięcia na teren warzymickiej hurtowni mięsa i wyrządzenia dużych szkód. Zamaskowana osoba m.in. poprzecinała nożem lub ostrym przedmiotem komplety kół w ponad dwudziestu samochodach dostawczych tej firmy. Pomimo dozoru i monitoringu terenu sprawcy nie dało się złapać, stąd apel do mieszkańców. Poszkodowana firma wyznaczyła wysoką nagrodę za wskazanie przestępcy.

 

 

 

 

W nocy z soboty na niedzielę około godz 00:20 ktoś przyszedł na teren firmy Madar przy ul szklarniowej 1 i przebił opony w 21 samochodach firmowych oraz prywatnych - mówi Mateusz Watral z firmy "Madar". Rozciął siatkę ogrodzeniowa od strony pola, obserwował stróża i po kolei przebijał opony w każdym samochodzie. Podczas próby przebicia opony w ciężarówce rozciął sobie rękę, najprawdopodobniej lewą. Mocno ją rozciął bo dużo krwi było na śniegu. Na zapisie z naszego monitoringu widać jak odchodzi od nas z firmy o godz 03:34 w dniu 4 grudnia i następnie najprawdopodobniej kieruje się w stronę Szczecina.

  reklama

Fruktolinka
Hair-House

Auchan rekrutacja

 

Podczas przebijania opon osoba miała na sobie kamuflaż z gałęzi tui oraz świerków - lecz zanim doszła na DK 13 pozbyła się kamuflażu. Sprawa została zgłoszona już na policję. Warzymicka hurtownia wędlin "Madar" za wskazanie sprawcy przewiduje nagrodę w wysokości 5.000 zł i gwarantuje pełną anonimowość.

Jeśli ktokolwiek posiada informację na temat tego rozboju, zna sprawcę (osoba ta ma mocno zranioną rękę) proszony jest o kontakt pod numerem 607 976 706. Osoba pozostawiła także odciski butów na śniegu o charakterystycznym wzorze widocznym na zdjęciu. To także apel do okolicznych firm lub mieszkańców, którzy posiadają zewnętrzne kamery, aby obejrzały nagrania z nocy z soboty na niedzielę.

Dostępny jest także krótki film wideo TUTAJ 

 

 

Pin It