logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Dwieście paczek dla seniorów już przygotowane.

KPGK paczki dla seniora 2021 12Wielkie pakowanie paczek miało miejsce we wtorkowe popołudnie Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Przecławiu. Jeszcze przed świętami paczki żywnościowe dla seniorów z gminy Kołbaskowo.

 

 

 

 

- Ta kampania świąteczna to efekt porozumienia Stowarzyszenia Klub Przyjaciół Gminy Kołbaskowo z Gminą Kołbaskowo oraz firmą Amazon, która zasponsorowała nam paczki dla Seniorów. Stąd to dzisiejsze wielkie pakowanie. Przygotowujemy prezenty dla najbardziej potrzebujących seniorów z naszej gminy. Chcemy, żeby mogli cieszyć się świętami – mówi Renata Wójcik, prezes Stowarzyszenia KPGK.

reklama

Pan Bratek Mierzyn Mikołaj Choinka

 Hair-House

 

- W paczkach są same niespodzianki, Seniorzy będą zadowoleni. Zawsze przygotowujemy ze stowarzyszeniem KPGK paczki dla dzieci, zrobiliśmy też Mikołajki, teraz postanowiliśmy zrobić też paczki dla najbardziej potrzebujących osób z naszej gminy. Paczki trafią do naszych Seniorów jeszcze przed wigilią – zapewnia Małgorzata Schwarz, wójt Gminy Kołbaskowo.

W sumie przygotowano 200 paczek z życzeniami świątecznymi. Akcja miała miejsce dzięki Stowarzyszeniu Przyjaciół Gminy Kołbaskowo, Gminie Kołbaskowo, firmie Amazon, Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Sportu i Rekreacji w Przecławiu, Klubowi Młodego Ekologa oraz mieszkańcom naszej gminy.