logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Otwierają się i zapraszają - na razie w ogródkach.

lawendowa ogrodekTo było ciężkie czternaście miesięcy dla branży restauracyjnej w całym kraju. Wiele z nich nie wytrzymało i zamknęło się bezpowrotnie. Od jutra będą mogli przyjąć gości w ogródkach restauracyjnych. Od jutra także znika obowiązek noszenia maseczki na otwartym powietrzu. I miejmy nadzieję że pandemia już nie wróci do nas.

 

 

 

Właściciele pubów, kawiarni, restauracji i ich klienci już odliczają godziny do otwarcia. Odmrażanie ich sektora działalności to na początek otwarcie ogródków. Dwa tygodnie później będą mogli przyjąć gości pod dachem, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

reklama

Centrum Stomatologii Zabscy

Udało nam się przetrwać dzięki naszym klientom, którzy dalej zamawiali u nas jedzonko na wynos i z dostawą - mówi Adam Mićko z restauracji i pizzerii "Lawendowa Izba" z Przecławia. Mimo, że zamówień było mniej, ale przeżyliśmy drugi lockdown. Pierwszy był od marca do czerwca zeszłego roku. A teraz jeszcze dłuższy od października do 15 maja. Zapraszamy od soboty od godziny 12:00 do ogródka. A od 28 maja do wnętrza naszej restauracji, oczywiście z zachowaniem reżimy sanitarnego.

Ponownego otwarcie nie mogą się doczekać już klienci i pracownicy restauracji "Rucola". Ruszamy z ogródkiem przy GOKSiR i zapraszamy w sobotę od godzi 11:00 do 19:00. W następnych dniach będziemy otwarci dłużej - zapewnia Sebastiana Kasperczak. Będzie też przez całą sobotę akcja "Kawa Dla Wiktora" o której głośno w cały kraju.

  reklama

Hair-House

 

Właściciele twierdzą, że to był ciężki, trwający 200 dni drugi lockdown dla ich branży. Biznes udało się uratować dzięki daniom na wynos, cateringom na zamówienie oraz obsłudze małych firm i stałych klientów. Cieszy także informacja, że większość pracowników została i przetrwali ten ciężki czas.

Na niedzielny obiad w ogródku będzie można udać się także do restauracji TaScania w Kołbaskowie. Lokal tradycyjnie jest czynny przez sześć dni w tygodniu za wyjątkiem sobót. W niedzielę otwarte od godziny 12:00 do 21:00 a w tygodniu od 10:00 do 22:00

 

Pin It