logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Śmierć pod "Biedronką"

Smierc pod biedronkaDziś w godzinach wieczornych zmarł w Przecławiu starszy mężczyzna. To prawdopodobnie osoba bezdomna, która była częstym gościem w okolicach sklepu. Niestety nie znana jest jego tożsamość. Lekarz pogotowia stwierdził zgon, do którego doszło bez udziału osób trzecich.

 

 

 

Kilka osób powiadomiło personel sklepu, że przy zewnętrznych koszykach zakupowych leży ciało starszego mężczyzny. Zadzwoniliśmy na numer 112 i podjęliśmy próby jego ratowania - mówi jedna z pracownic przecławskiej biedronki. Było to około godziny osiemnastej. Niestety człowiek nie dawał znaku życia. Na miejscu teraz jest policja i przyjechał samochód firmy pogrzebowej. Wcześniej była karetka.

  reklama

Hair-House

 

Znałam go z widzenia - mówi jedna z mieszkanek - czasami dałam mu kilka groszy. Był grzeczny, uprzejmy, wózek odprowadził. Nie był natarczywy. Bardzo smuta sytuacja. Składam kondolencje dla rodziny, jeśli ją ma.

Informacje od pracowników i klientów sklepu potwierdza policja. O godzinie 18:00 dostaliśmy zgłoszenie do kierownika sklepu Biedronka, że przed sklepem leży mężczyzna i nie reaguje, najprawdopodobniej nieprzytomny - mówi - sierż. sztab. Katarzyna Leśnicka z KPP Police. Na miejsce udał się patrol Policji i zespół Pogotowia Ratunkowego. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Bez udziału osób trzecich. Policjanci kojarzą osobę z interwencji z zeszłego roku. Była to osoba bezdomna. Na chwilę obecną Policja wykonuje czynności w kierunku potwierdzenia jego danych, ponieważ przy sobie nie miał dokumentów.

 

  reklama

Jas

Pin It