logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Tradycyjnego rozdania świadectw nie będzie [HARMONOGRAM]

bezpiecznych wakacji To będzie zupełnie inne zakończenie roku szkolnego. W cieniu epidemii koronawirusa nie odbędą się uroczyste zakończenia roku szkolnego. Uczniowie szkół podstawowych mogą przyjść do szkoły jedynie o określonej godzinie w określone miejsce.

 

 

 

 

Mając na uwadze obowiązujące ograniczenia spowodowane epidemią odbiór świadectw dla chętnych uczniów z klas 1-8 odbędzie się 26 czerwca 2020 r. w trybie indywidualnym zgodnie z harmonogramem odbioru dla poszczególnych klas - informuje dyrekcja szkoły podstawowej w Przecławiu. Przypominamy o konieczności przestrzegania obowiązującego wciąż reżimu sanitarnego. Uczniowie z założoną maseczką albo przyłbicą odbierają od wychowawcy świadectwo zapakowane w folię. Podczas oczekiwania na odbiór świadectwa uczniowie przestrzegają dystansu między sobą – 1,5 m. Prosimy o nieprzynoszenie żadnych kwiatów i tym podobnych podziękowań.

  reklama

Ostoja

 

Uczeń lub prawny opiekun będzie mógł odebrać świadectwo również w innym terminie, tj. od 29 czerwca do 3 lipca oraz od 17-24 sierpnia, w sekretariacie szkoły w godz. 9.00-14.00.

harmonogram 1 3 swiadectwa

harmonogram8 4 swiadectwa

Pin It