logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Ewakuacja przecławskiej poczty! [PILNE]

poczta przeclawDo niecodziennego zdarzenia doszło w przecławskiej placówce pocztowej. Pośród prasy i książek o tematyce sakralnej i patriotycznej pracownicy znaleźli korespondencję i paczki. Nietypowy ładunek został już prewencyjnie zdetonowany przez saperów. Zszokowani tym znaleziskiem pracownicy są już pod opieką psychologa.

 

 

 

Znalezisko nie było podobne ani do modlitewników ani do powieści o bohaterstwie Burego. Nie przypominało także broszurek kucharskich siostry Anastazji czy ziołowych apteczek ojca Mateusza. Powodem ewakuacji placówki była duża, ponad pięciokilogramowa paczka z oklejonymi znaczkami i napisem "PRIORYTET". Znaleziono także kilka listów z nieznaną zawartością.

  reklama

Ostoja

Policja, która pojawiła się w placówce kilka minut później zadecydowała o ewakuacji całego personelu oraz klientów stojących w długiej kolejce. Godzinę później w Przecławiu pojawili się saperzy. W toku dalszego przeszukania pomiędzy bibliografiami Maciarewicza i Kaczyńskiego odnaleziono kolejne listy. Policja będzie sprawdzać, w jaki sposób trafiły do budynku poczty.

Jestem pełen uznania dla pracowników przecławskiej placówki - mówi aspirant Maciej Krężelewski - cała akcja przebiegła wzorowo. Pracownicy szybko zareagowali na nieznanego pochodzenia przedmioty i zaapelowali do klientów aby się do nich nie zbliżać.

 

 reklama

Montessori 2

Poszkodowani klienci w ramach przeprosin otrzymali kupony rabatowe na całą serię "Ksiąg Młodego Patrioty" oraz najnowszą broszurę kulinarną "7 pomysłów na potrawy z jajek" ojca Klimuszki.

 

poczta prima aprilisprima aprilis poczta

prima aprilis poczta

 

Zainspirowane z aszdziennik w prima aprilis :)