logo gif 10lat

Open menu

magnolia 2021

 reklama

Przecławska biedronka nareszcie gotowa [ZDJĘCIA]

biedronka przeclaw juz gotowaRemont miał potrwać około sześciu tygodni. Okazało się, że budowlańcom zajęło to dwa tygodnie więcej. Po prawie ośmiu tygodniach nieobecności na naszym lokalnym rynku, swoje podwoje otwiera jutro przecławska "Biedronka". Pierwsi klienci zrobią tam zakupy już o 6:30

 

 

 

W sklepie dużo zmian. Także na zewnątrz. Zmienił się kolor i elewacja sklepu. Teraz jest w mniej stonowanym, pastelowym kolorze z dużą witryną. Sklep zwiększył swoją powierzchnię. Jest więcej przestrzeni, nowoczesności i więcej rozwiązań ekologicznych.

Po dostosowaniu do tzw. layoutu 2.0 sklep będzie miał wydzielone nowe strefy z konkretnymi grupami produktów i oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi. Sklep o powierzchni sali sprzedaży 800 m² stanie się także bardziej ekologiczny, dzięki zastosowaniu w chłodziarkach i lodówkach przyjaznych środowisku gazów, jak naturalne CO2 i oświetleniu LED. W placówce działać będzie 5 kas - mówi Mariusz Wiśnik, starszy menedżer sprzedaży odpowiedzialny m.in. za sklep w Przecławiu.

W dniu otwarcie na klientów czekać będą hostessy z kawą i ciastem. Będą degustacje produktów oraz promocje cenowe.

Pin It