logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Wypadek w Przecławiu. Zginął motocyklista. [FOTO I WIDEO]

SmiertelnyWypadekPrzeclawZa nami komunikacyjny armagedon. Kilka minut po godzinie siedemnastej w okolicach przystanku Przecław - Zielone Pole doszło do wypadku. Samochód osobowy zderzył się z motocyklistą. Kierowca motocykla, pomimo reanimacji pogotowia ratunkowego, zmarł. Przez trzy godzinu droga krajowa 13 na odcinku od "Biedronki" do "Netto" była nieprzejezdna.

 

 

 

Sprawę wypadku i ustalenia jego przyczyny bada prokuratura. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, motocyklista poruszający się drogą krajową, próbował wymijać pojazdy jadąc środkiem jezdni. O tej porze DK13 jest zawsze mocno zakorkowana w naszych okolicach. Do zderzenia z osobową hondą, które wyjeżdżała z drogi podporządkowanej, doszło w okolicach przystanku autobusowego. Mężczyzna kierujący motocyklem zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Na miejscu wypadku przez ponad dwie godziny pracowali policjanci i technicy. Cały ruch z drogi krajowej został przekierowany na drogi gminne biegnące dookoła Warzymic i Przecławia, które momentalnie się zakorkowały. Ruch na głównej drodze został przywrócony około godziny 20:00

 

Śmiertelny wypadek w Przecławiu. Zginął motocyklista.

Opublikowany przez Przeclaw24 Portal mieszkańców Przecławia i Warzymic Środa, 29 maja 2019

Pin It