logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Finał Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego w Rajkowie [DUŻO ZDJĘĆ]

Paulina PolakO tym, że w naszym regionie mieszkają piękne dziewczyny - nie musimy nikogo przekonywać. Na konkursach piękności bardzo często nasze mieszkanki zajmują wysokie miejsca. W historii konkursu Miss Polski aż pięciokrotnie koronę najpiękniejszej otrzymała mieszkanka województwa zachodniopomorskiego. A tytuł wicemiss otrzymało w sumie aż dziesięć dziewczyn.

 

 

To było bardzo urocze i atrakcyjne wydarzenie w naszej okolicy. Do pałacu w Rajkowie przyjechało dziewięć finalistek regionalnego konkursu Miss Polski. Na tle pięknie wyremontowanego pałacu oraz na czerwonym dywanie w ogrodzie kandydatki mogły się pokazać w kilku prezentacjach - ślubnych, casual, wieczorowych oraz strojach kąpielowych.

Decyzją jury tytuł Miss Polski Województwa Zachodniopomorskiego otrzymała Paulina Polak (na zdjęciu tytułowym). Pierwszą wicemiss - Justyna Nigolewska, drugą - Jana Szostak. A tytuł Miss Foto powędrował do Magdaleny Grudzień.

Jednym z gości gali w Rajkowie była Olga Buława, obecna Miss Polski 2018. Wieczorem w pałacu Rajkowo odbył się koncert Gosi Andrzejewskiej.

 

Pin It