logo gif 10lat

Open menu

Likwidacja sklepów "Zośka" :(

zoska200x150Z końcem października właściciel sieci sklepów "Zośka" zamierza zakończyć działalność. Wcześniej zamknięto już sklep "Zośka II" z odzieżą i artykułami przemysłowymi. Niedawno także sklep-kiosk Zośka III z chemią i gazetami.

 

 

 

Z informacji uzyskanych u właścicielki wynika, że sklep spożywczy "U Zośki" będzie działać do końca października. Obecnie trwa tam wyprzedaż towaru z Zośki II i Zośki III. Przeceny sięgają nawet 80%. Wszystka odzież natomiast sprzedawana jest już w cenie 5zł !  Nowy nabywca wynajmie najważniejszą powierzchnię i będzie kontynuował sprzedaż spożywczą i mięsną. Prawdopodobnie w związku z planowanym remontem, konieczne będzie zamknięcie sklepu na około 5-10 dni.
Jestem po prostu zmęczona - mówi p. Aneta Żulińska - Sklep prowadzimy rodzinnie od 11 lat, cały swój czas poświęcamy pracy. Sklep jest czynny 7 dni w tygodniu, brakuje mi prywatnie czasu na wiele rzeczy, rodzinę, znajomych, potrzebuję wakacji, odpoczynku. Pewnie nowy nabywca będzie miał więcej energii i pomysłu na prowadzenie działalności.
Mimo wszystko będziemy bardzo miło wspominać te 11 lat istnienia sklepu, wszystkich klientów, szczególnie tych, którzy byli z nami od początku działalności. Zawsze staraliśmy się spełniać ich wymagania, czynić zakupy przyjemnością i realizować każde indywidualne zamówienie.
Dziękujemy wam za to że byliście z nami.
Sklep "U Zośki" powstał w 1999 roku, w 2004 i 2005 otworzone zostały branżowe punkty - Zośka II, III i IV (201 drobiazgów, chemia i prasa, mięsny i garmażeria), funkcjonował także niewielki sklep warzywno-owocowy.

 

Pin It