ancora warzymice

 reklama

Szukaj w portalu

Wystartowała giełda w Przecławiu [ZDJĘCIA I WIDEO]

gielda przeclawTydzień temu zakończono handel na giełdzie w Płoni. A wczorajsza niedziela była pierwszym dniem handlu na nowym miejscu, w Przecławiu. Znaczna część kupców przeprowadziła się na teren "Rolhurtu" gdzie przygotowano dla nich boksy, stoły i miejsca postojowe. Jednak pierwszy dzień handlowania nie był dla nich wymarzony.

 

 

 

Klientów jest znacznie mniej - mówi jeden z handlujących - może pojawi się więcej w okolicach południa. Jesteśmy tu od siódmej rano.

Ładny duży teren, wybetonowany plac, bez błota i kałuży - chwali jedna z Pań wystawiająca na sprzedaży używany sprzęt AGD. Mamy piękną słoneczną niedzielę, może jeszcze tłumy klientów się pojawią.

Na stoiskach można było znaleźć m.in. rękodzieło, sprzęt AGD, rowery, akcesoria domowe, antyczne meble, sprzęt ogrodowy, sadzonki czy zachodnią chemię i słodycze. Była także kilka ciekawych stoisk - m.in z oryginalnymi specjałami kuchni tureckiej czy stoisko z rzeźbionymi w drewnie figurami.

Dziś na giełdzie było OK - mówi Pani Renata z Przecławia. Było dużo ludzi około 10-11. Dwunasta godzina to już za późno. Także idzie ku dobremu.

Jak widać kupcy się nie poddają i liczą na większy rozruch w kolejne niedziele. Giełda zaprasza o godziny 7:00 do 14:00. Czas pokaże, czy handel przyjmie się w nowym miejscu.

Rusza giełda w Przecławiu. Już tam biegniemy...

Opublikowany przez Przeclaw24 Portal mieszkańców Przecławia i Warzymic Niedziela, 24 marca 2019

Fot. M. Zieliński

Pin It