logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Otwarcie filii Banku Spółdzielczego

BankwPrzeclawiu11 Października 2010 otwiera swoje podwoje Filia Gryfińskiego Banku Spółdzielczego - będzie się mieścić w Przecławiu pod numerem 97a (w dawnej wypożyczalni kaset video). Klienci mogą skorzystać z pełnej gamy produktów oferowanych przez Spółdzielczą Grupę Bankową dla osób fizycznych, firm i rolników. Nowo otwarty oddział oferuje szeroką gamę kredytów i depozytów, karty płatnicze, konta osobiste, ubezpieczenia oraz najbardziej oczekiwany w naszej okolicy ... bankomat 24h.

 


Nowo otwarta filia jest nowoczesną instytucją, przyjazną klientowi z profesjonalną obsługą. Zawsze gotową udzielać niezbędnych informacji oraz świadczącą dla swoich klientów usługi zgodne z zapotrzebowaniem, proponującą klientowi wszystkie nowoczesne produkty i usługi finansowe.
 

 

lokata-z-nagrodamiNa początek będą dwa okienka kasjersko-dysponenckie - mówi p. Katarzyna Kwok - czyli obsługa w zakresie wpłat kasowych, przelewy, oraz wszystkie inne, które mamy u siebie w ofercie:
- zakładanie kont (konta internetowe zarówno osób prywatnych jak i klientów instytucjonalnych nie mają opłat za prowadzenie rachunku),
- zakładanie lokat (warta polecenia nowa lokata dwuletnia z oprocentowaniem stałym  w pierwszym roku jej trwania 5,45%
- lokata 6 miesięczna promocyjna oprocentowanie stałe 4,50% w stosunku rocznym z nagrodami do wygrania - więcej na naszej stronie internetowej  www.bsgryfino.pl )
- kredyty: konsumenckie, inwestycyjne, obrotowe, z dopłatami państwa np. kredyty dla rolników,
- ciekawą ofertą jest kredyt na kolektory słoneczne z możliwością dotacji do 45%
- Bankomat czynny całą dobę
Naprawdę oferta jest ogromna i nie sposób mi wszystkiego wymienić. Zapraszam serdecznie do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

kolektory-sloneczneBS Gryfino od niedawna ma także bankomat w Kołbaskowie na stacji paliw BP i mieszkańcy mogą już z niego korzystać.

Bankomat w Przecławiu będzie działać - jeśli nic nie stanie na przeszkodzie - od 11 Października. Obsługiwać będzie karty Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard, Polcard oraz Cirrus. Czynny będzie non-stop przez 7 dni w tygodniu.

 

Bank Spółdzielczy w Gryfinie
filia Banku w Przecławiu
Przecław 97a
72-005 Przecław
email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www :  www.bsgryfino.pl
kredy-mieszkaniowyCzynne : Pn-Pt 9.00 - 17.00
Bankomat czynny 24h.

 

 

 

 

 

 

/artykuł sponsorowany/

Pin It