logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Charytatywny Bal Rodakom na Kresach [DUŻO ZDJĘĆ]

Charytatywny Bal NiepodleglosciWspólny polonez, pokaz tańców ludowych oraz turniej wiedzy czekały na uczestników balu charytatywnego, który odbył się w miniony weekend w pałacu w Rajkowie. I według zapowiedzi organizatorów ma to być impreza cykliczna. Całkowity dochód z balu został przekazany na akcję "Paczka Dla Rodaka i Bohatera na Kresach".

 

 

Długo szukaliśmy pomysłów na uczczenie 100-lecia Niepodległości - mówi Beata Wojewoda ze szkoły podstawowej w Będargowie. Bal wymyśliła koleżanka Bianka Adamiec, która kiedyś była na takiej imprezie. Z resztą problemów organizacyjnych pomogła Pani Wójt, która potwierdziła objęcie swoim patronatem. Mamy piękny lokal na naszym terenie oraz wielu życzliwych pomocników, bez których impreza by się nie odbyła. Było kilka nieprzespanych nocy, łatwo nie było - ale efekt jest niesamowity.

Charytatywny Bal Niepodległości był również wspaniałą okazją do integracji środowiska lokalnego: nauczycieli, przedsiębiorców i wszystkich aktywnych ludzi pragnących działać dla dobra drugiego człowieka.

Fundacja Polskich Wartości serdecznie dziękuje Dyrekcji Szkoły Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Będargowie, Wójtowi Gminy Kołbaskowo oraz Państwu Śnieżkom za organizację a wszystkim Gościom za udział w CHARYTATYWNYM BALU NIEPODLEGŁOŚCI, który odbył się dnia 19.10.2018 r. godz. 20:00 w PAŁACU w RAJKOWIE.

Fot. Sebastian Wołosz polskiewartosci.pl

Pin It