logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Będzie bankomat na osiedlu "Zielone Pole"

sgb

 

Pod koniec września Bank Spółdzielczy w Gryfinie otwiera swoją filię w Przecławiu. Mieścić się będzie pod adresem 97a - czyli w pomieszczeniach po byłej wypożyczalni video/dvd - obecnie trwa tam remont.


 

 

Jak nam powiedziała p. Katarzyna Kwok  - optymistyczny plan zakłada otwarcie za 2 tygodnie - czyli okolice 1 października to najbardziej realny termin.
W oddziale będą dwa okienka kasjersko-dysponenckie. Czyli obsługa w zakresie wpłat kasowych, przelewy, oraz wszystkie inne, które są w ofercie:

- zakładanie kont (konta internetowe zarówno osób prywatnych jak i klientów instytucjonalnych nie mają opłat za prowadzenie rachunku),
- zakładanie lokat (warta polecenia nowa lokata dwuletnia z oprocentowaniem stałym w pierwszym roku jej trwania 5,45% oraz lokata 6 miesięczna promocyjna oprocentowanie stałe 4,50% w stosunku rocznym z nagrodami do wygrania - więcej na stronie internetowej www.bsgryfino.pl )
- kredyty: konsumenckie, inwestycyjne, obrotowe, z dopłatami państwa np. kredyty dla rolników, ciekawą ofertą jest kredyt na kolektory słoneczne z możliwością dotacji do 45%
- no i bardzo ważny dla mieszkańców - Bankomat 24h

Oferta Banku jest ogromna i nie sposób wszystkiego wymienić. Od niedawna BS Gryfino ma swój bankomat w Kołbaskowie na stacji paliw BP i mieszkańcy Przecławia mogą już z niego korzystać.

Pin It