logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Fiat, Lancia i Jeep wjechały do Ustowa.

gezet w ustowieKolejny raz powiększyła się liczba salonów samochodowych zlokalizowanych w Ustowie. Do niedawna w tej okolicy można było tam nabyć pojazdy firm Ford, BMW, Mitsubishi, Hyundai, Suzuki, Mini, Nissan, Subaru oraz KIA. A od dziś wybór marek będzie jeszcze większy. Gorzowska Grupa Gezet otworzyła właśnie swój nowy salon samochodowy, gdzie nabywcy będą mogli wyjechać z salonu samochodami marki Fiat, Lancia i Jeep.

 

 

To była długa budowa. Inwestycję w Ustowie rozpoczęto pod koniec 2015 roku. Uroczyste podwoje otworzono w czwartek, 5 października. Uroczystość poprowadził Filip Chajzer. Powierzchnia łączna obiektu to blisko 3200 m2, budowa rozpoczęła się kilka miesięcy po otrzymaniu koncesji w Szczecinie - mówi Piotr Kaźmierczak, kierownik działu marketingu grupy Gezet. W nowym salonie oferujemy marki dostępne wcześniej w wynajmowanych przez nas obiektach przy ul. Białowieskiej, czyli Alfa Romeo, Fiat oraz Fiat Professional (samochody dostawcze) oraz – czego nie było na Białowieskiej – samochody marki Jeep, a także po raz pierwszy w Szczecinie sportowe samochody marki Abarth.

W nowym obiekcie w Ustowie ulokował się także dział likwidacji szkód komunikacyjnych wraz z blacharnią i lakiernią. Wcześniej takie Centrum Likwidacji Szkód Grupy Gezet funkcjonowało w Szczecinie przy ul. Białowieskiej. Grupa Gezet pozostaje obecna w Szczecinie. W starej siedzibie pozostaje sprzedaż i autoryzowany serwis samochodów i motocykli marki Honda (firma Honda Głuchy, która jest częścią Grupy Gezet) oraz Salon Samochodów Używanych.pl, czyli nowy brand w ramach którego firma oferuje sprawdzone samochody używane.

Okolice Ustowa już są wielkim zagłębiem salonów samochodowych. I okazuje się, że być może kilka miesięcy pojawi się kolejny salon, gdzie będzie można nabyć kolejne marki samochodów. Ma to być salon brytyjskich marek Land Rover i Jaguar. Na obecną chwilę inwestycja stoi pod znakiem zapytania w związku z wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

 

Pin It