logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Zapraszamy na ósmy przegląd artystyczny

gminny przeglad form artystycznych 2017W najbliższą sobotę, 22 kwietnia odbędzie się VIII Gminny Przegląd Form Artystycznych. Impreza powraca do kalendarza gminnych wydarzeń pod dwuletniej przerwie. Tradycją przeglądu jest przedstawienie różnych form artystycznych związanych ze śpiewem, tańcem, teatrem czy muzyką. Występy odbędą się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Przecławiu w godzinach od 10:00 do 14:00.

 

 

"Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty" - słowa piosenki Marka Grechuty są tematem wiodącym tegorocznego przeglądu. Do wydarzenia od kilku tygodni przygotowują sie uczniowe szkół podstawowych. Przygotowania trwają także w gminnych świetlicach środowiskowych. Celem imprezy jest stworzenie możliwości prezentacji dorobku artystycznego dzieci i młodzieży i wymiana doświadczeń bez rywalizacji. Przegląd nie ma formy konkursowej - wszyscy artyści otrzymają upominki w podziękowaniu za swój występ.

W tegorocznym przeglądzie zaprezentują się m.in : grupa "Niepokorni", zespół taneczno-wokalny "Pląs" z Kołbaskowa oraz trio flażoletowe. Będą także uczniowe ze szkoły w Będargowie, którzy uczestniczą w kołach wokalnych oraz wokalno-teatralnych, przedszkolaki z Kołbaskowa oraz uczestnicy zajęć tanecznych z Pałacu Młodzieży w Szczecinie. Najwięcej jednak będzie artystów z placówek przecławskich. Zagrają i zaśpiewają dzieci z przedszkola, zerówkowicze ze szkoły podstawowej oraz uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich. Pod koniec przeglądu artystycznego pojawią się także mieszkanki Moczył i Stobna. Co zaprezentują artyści ? To niespodzianka !

Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Kołbaskowo. 

przeglad form artystycznych 2017

A tak bawiliśmy się w poprzednich edycjach :

Pin It