logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Siódmy Bal Seniora - fotorelacja

bal senioraKarnawałowe spotkanie seniorów gminy Kołbaskowo ma już swoją niemałą historię. Już pięć razy odbyło się kompleksie restauracyjno-hotelowym "U Śnieżków" w Smolęcinie. Tylko raz zdecydowano się na przeniesienie imprezy do jednej ze szczecińskich restauracji i jak wszyscy zgodnie potem uznali, że to nie był najlepszy pomysł. Bo jak się okazuje, seniorzy najlepiej bawią się właśnie w Smolęcinie. Nie mogło być inaczej w tym roku. Siódmy Bal Seniora Gminy Kołbaskowo 2017 odbył się właśnie w Smolęcinie.

 

 

Co roku zainteresowanie imprezą jest bardzo duże. Wcześniej poprzedzone jest to zapisami i wpłatą u sołtysów symbolicznej kwoty 10 zł. Impreza od kilku lat odbywa się w dwóch terminach. Mieszkańcy Kamieniec, Moczył, Kołbaskowa, Bobolina, Warnika, Barnisławia, Będargowa i Stobna bawili się we wtorek 7 lutego. Pozostali mieszkańcy, łącznie z Przecławiem i Warzymicami mieli swój bal dzień później 8 lutego.

Na balu seniora jak zwykle komplet uczestników - mówi wójt M. Schwarz. W tym roku zaczęliśmy trochę inaczej, niespodziankami muzycznymi. Prezentujemy zespoły, które działają na terenach świetlic środowiskowych. Gościom zaprezentowały się dzieci z zespołu taneczno-wokalnego "Pląs" przy szkole podstawowej w Kołbaskowie. Po nich wystąpił zespół "Siadliczanki" z Siadła Górnego, zespół "Retro" ze Stobna oraz mieszkanki Moczył.

A potem to już tańcom, śpiewom i zabawie nie było końca. Okazuje się że najstarsi mieszkańcy naszej gminy mają nie lada kondycję. Niektórzy z nich nie schodzili z parkietu przez wiele godzin. Obie imprezy kończyły się przed północą.

 

Pin It