logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Otwarcie Lidla na spokojnie

otwarcie lidlaTo było wyjątkowo spokojne otwarcie nowego dyskontu na terenie gminy Kołbaskowo. W poranny czwartek, punktualnie o 7.00 swoje podwoje dla klientów otworzył sklep niemieckiej sieci "Lidl". Przed marketem na kilka minut przed otwarciem czekało kilkudziesięciu klientów. Nie było problemów z zaparkowaniem, nie było biegnących tłumów po promocyjne artykuły. Krótko mówiąc, wyszło bardzo kulturalnie i na poziomie.

 

 

Wszyscy klienci przy wejściu byli częstowani poranną kawą i croissantami. Były degustacje, konkursy, atrakcje dla najmłodszych oraz możliwość wygrania bonów na kolejne zakupy. Każdy z klientów, który dokonał zakupów mógł otrzymać bezpłatnie jedną z książek kucharskich. Nowy sklep różni się od innych budynków tej sieci, m.in. zmieniona została fasada sklepu. Nie są to już "namioty-blaszaki" tylko konstrukcje składające się z drewna i szklanych elewacji. Wprowadzono liczne udogodnienia dla klientów i pracowników wewnątrz sklepu, jest toaleta przystosowana dla niepełnosprawnych. Sklep jest przestronny i utrzymany w jasnych kolorach.

Sklep ma powierzchnię sali sprzedaży 1423 m2 - mówi Aleksandra Robaszkiewicz PR Manager Lidla. Do obsługi zatrudnionych zostało ponad 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Ponadto dla wygody naszych zmotoryzowanych klientów przygotowaliśmy ok. 70 miejsc parkingowych. W okresie od czwartku 24 listopada do niedzieli 4 grudnia wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi. W sklepie Lidl w Warzymicach znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce, klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach!

Sieć znana jest z niecodziennych i skutecznych promocji, które potrafią przyciągnąć tłumy klientów. Na jutro zapowiedziany został już "Black Friday" z przecenami do 70%, a w grudniu kolejny raz mają pojawić się akcesoria skórzane firmy "Wittchen".

Pin It