logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Pościg za pijanym kierowcą w Ustowie

pijany kierowca bmw ustowo1,5 promila alkoholu we krwi miał 30 letni kierowca BMW, który uciekł porannej kontroli trzeźwości. BMW na niemieckich numerach nie zatrzymało się do kontroli i popędziło w stronę ronda Hakena. Po policyjnym pościgu ulicą Floriana Krygiera auta wjechały do wsi Ustowo. Tam ucieczka się zakończyła. BMW uderzyło w słup energetyczny.

 

 


To był rutynowy "trzeźwy poranek" na jaki można się natknąć w okolicach wjazdu na szklarnie w Ustowie. Policjanci wczesnym rankiem kontrolują wyrywkowo trzeźwość kierowców wjeżdżających do Szczecina od strony Przecławia i Warzymic. Takiej kontroli w niedzielny poranek nie chciał się poddać kierowca niemieckiego auta. Nie zatrzymał się do kontroli i ruszył w stronę ronda Hakena.

To był znak dla policjantów aby ruszyć za nim w pościg, który ostatecznie zakończył się kilometr dalej na słupie w Ustowie. W wyniku zderzenia ucierpieli wszyscy pasażerowie samochodu, którzy zostali odwiezieni do szczecińskich szpitali.

Autem na niemieckich numerach jechało trzech Polaków. Okazało się, że kierowca był pod wpływem alkoholu i nie posiadał prawa jazdy. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania autem pod wpływem alkoholu. Grozi za to kara 2 lat pozbawienia wolności oraz grzywna.

Pin It