logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Sprzedaż mieszkań w Szczecinie wciąż na wysokim poziomie. Warszewo przoduje.

male bloniaPodobnie jak w ubiegłym roku, oferty sprzedaży nowych mieszkań w Szczecinie cieszą się dużą popularnością. Warszewo staję się coraz częstszym wyborem jako miejsce do życia.

Szczecin może pochwalić się najlepszymi ofertami deweloperów w regionie, zarówno pod względem jakości inwestycji, jak i proponowanych cen. Dotyczy to zwłaszcza inwestycji poza centrum, zapewniających spokój, komfort i piękne widoki, posiadających jednak atut szybkiej komunikacji z centrum i innymi częściami miasta.


Niewątpliwie jedną z najistotniejszych cech, na które zwracają uwagę poszukujący, jest dobre rozplanowanie mieszkania. Każdy chce móc swobodnie i funkcjonalnie zaaranżować przestrzeń swojego miejsca, tak aby było ono w pełni komfortowe. Te wszystkie aspekty składają się na proces decyzyjny zakupu mieszkania. Każdy, kto był kiedykolwiek na Wzgórzach Warszewskich, wie jak wyjątkowym są miejscem, głównie ze względu na sąsiedztwo Puszczy Wkrzańskiej i jeziora Dąbie. Możliwość zamieszkania w tej okolicy jest marzeniem wielu osób. Tu także można znaleźć inwestycje deweloperskie, wśród których wiodącą jest osiedle Małe Błonia. Sama zabudowa jest kameralna, w subtelny sposób wpisująca się w zielony charakter okolicy.

II Etap inwestycji składa się z 72 mieszkań o metrażu od 38 do 84 m2. Projektanci zadbali również o wygodę użytkowników - windy, liczne klatki schodowe czy przemyślany układ mieszkań to tylko niektóre z wielu atutów inwestycji. Dodajmy jeszcze uporządkowaną aranżację wspólnych przestrzeni – jak np. projektowany w obrębie osiedla zespół pałacowo - parkowy z przestrzenią rekreacyjną i placami zabaw dla dzieci, a otrzymamy przepis na idealne miejsce do życia.

Małe Błonia to projekt inwestycyjny warszawskiego dewelopera BBI Development SA, który zrealizował lub posiada w swoim portfelu tak unikatowe projekty jak: Rezydencja Foksal, Nowy Plac Unii, Centrum Praskie Koneser, Centrum Marszałkowska oraz Złota 44 – najbardziej prestiżowy apartamentowiec w Polsce, zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda.

Więcej na http://maleblonia.pl/