logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Nasza mieszkanka wśród najpiękniejszych Polek

natalia-lukaszewskaW niedzielę, 7 grudnia podczas finału konkursu Miss Polski 2014 nasza mieszkanka osiągnęła wielki sukces. 19-letnia Natalia Łukaszewska z  osiedla Bursztynowego trafiła do ścisłego finału i ostatecznie zdobyła tytuł III Wicemiss Polski. Poszczęściło się także mieszkance Szczecina - Kamila Wasilewska zdobyła koronę II Wicemiss.

 

 


Gala finałowa konkursu Miss Polski 2014 odbyła się już po raz 25. Tym razem najpiękniejsze Polki przyjechały do Krynicy-Zdrój. Konkurs poprzedzony był zgrupowaniem oraz licznymi próbami. 

 

Jestem w trakcie podróży powrotnej do domu, mieszkam w Warzymicach - mówi Natalia Łukaszewska. Wrażenia z konkursu są fantastyczne, to była super przygoda dla mnie i moich koleżanek. Konkurs miał wiele etapów i uważam że spotkało mnie wielkie wyróżnienie że zaszłam tak daleko.

 

Natalia mieszka na osiedlu Bursztynowym. Niedawno ukończyła szkołę muzyczną II stopnia w Szczecinie i posiada dyplom altowiolistki. Nasza miss obecnie kontynuuje swoją edukację na kierunku dziennikarskim.

 

Pięknej Natalii serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia w następnych konkursach !

 

 

 

 

Fot : www.facebook.com/misspolskiszczecin

Pin It