logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Na miesiąc przed finałem WOŚP

kiermasz-wosp-Rodzice i dzieci z przecławskiego przedszkola nauczyli się już rok temu jak pomnożyć pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wpływy z zeszłorocznej sprzedaży ciasta przeznaczyli na zakup trzech złotych serduszek, które następnie zlicytowano za podwójną cenę. Czy w tym razem będzie tak samo ?

 

 

 

 

W środę, 3 grudnia w przedszkolu odbył się kolejny kiermasz ciast. Rodzice z dziećmi przygotowali dzień wcześniej domowe wypieki. Kilkanaście blach ciasta rozeszło się błyskawicznie.

 

Celem kiermaszu było uzbieranie kwoty, dzięki której będziemy mogli zakupić złote serduszka na licytację podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - mówi Karolina Haręzga. Całkowity dochód sprzedaży wyniósł 660 zł ! Warto dodać, iż kawałek ciasta kosztował 2 zł, więc zebrana suma jest naprawdę spora. Składamy serdeczne podziękowania dla osób, które zaangażowały się w upieczenie, jak również kupno ciast, a także dla tych, którzy w jakikolwiek inny sposób włączyły się w akcję.

 

Czy uda się znów pomnożyć zebraną kwotę na licytacji ? Zobaczymy podczas 23 finału Wielkiej Orkiestry, który odbędzie się 11 stycznia 2015.

Pin It