logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Mieszkańcy Szczecina chętnie przeprowadzają się na Wzgórza Warszewskie

male-blonia-warszewoKameralna zabudowa, piękna okolica i nowa, szybka komunikacja z centrum Szczecina to tylko niektóre z atutów inwestycji Małe Błonia.

Jest to już II etap inwestycji, a popularność tego projektu w Szczecinie jest nadal wysoka. II Etap składa się z 72 mieszkań o powierzchni od 38 do 84 m.kw. Z I etapu pozostały jeszcze ostatnie trzy duże mieszkania o powierzchni 120 m.kw. z antresolami oraz wystawione niedawno na rynek, atrakcyjne 48 metrowe mieszkanie pokazowe, z pięknie urządzonym ogródkiem i widokiem na Jezioro Dąbie.

Dzięki rozmowom z klientami widzimy, co jest dla nich ważne i jakie mają oczekiwania. W odpowiedzi oferujemy mieszkania w przystępnej cenie i w lokalizacji świetnie skomunikowanej z centrum. Coraz częściej kupujący zwracają szczególną uwagę na otoczenie osiedla. Dużym atutem Małych Błoni jest położenie w pobliżu Puszczy Wkrzańskiej, gdzie można aktywnie wypoczywać, na przykład jeżdżąc rowerem czy też udając się na spacer z psem. Wspaniały jest też widok na panoramę Szczecina, Odrę i Jezioro Dąbie – mówi p. Paweł Nowacki z BBI Development SA, dewelopera odpowiedzialnego za budowę inwestycji. Osiedle mieszkaniowe Małe Błonia wyróżnia się na szczecińskim rynku. To przyjazne, nowoczesne i komfortowe rozwiązania architektoniczne oraz atrakcyjna lokalizacja - jedna z najpiękniejszych w okolicy - rozciągająca się na Wzgórzach Warszewskich.

Kameralna, niewysoka zabudowa osiedla, przyjazne i funkcjonalne rozwiązania takie jak windy w każdym budynku oraz balkon, ogródek lub taras w każdym mieszkaniu, podkreślają atrakcyjność oferty dewelopera. Uroku dodają również bogate nasadzenia drzew i krzewów, nawiązujące do niepowtarzalnego charakteru Warszewa.

Dodatkowym elementem, który przyciąga klientów jest aktualna promocja. 5000 zł za miejsce parkingowe to propozycja, która zachęca do podjęcia decyzji o zakupie.

Małe Błonia to projekt inwestycyjny warszawskiego dewelopera BBI Development SA, który w swoim portfelu posiada tak unikatowe projekty jak: Dom na Dolnej, Rezydencja Foksal, Plac Unii realizowany wspólnie z Liebrecht&wooD, Centrum Praskie Koneser, Centrum Marszałkowska oraz Złota 44 – najbardziej prestiżowy apartamentowiec w Polsce zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Liebeskinda.

Więcej na http://maleblonia.pl/


Pin It