logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Unikatowy projekt na Wzgórzach Warszewskich będzie kontynuowany.

male-bloniaInwestycja mieszkaniowa Małe Błonia, która przez swoją unikatowość szybko znalazła nabywców, będzie kontynuowana. Drugi etap inwestycji już wkrótce będzie dostępny w sprzedaży dla mieszkańców Szczecina.

 

Popyt na nowe mieszkania w Polsce oraz zdolność kredytowa nabywców regularnie rośnie. Szczecin nie jest tu wyjątkiem. W tej sytuacji można się spodziewać, że drugi etap inwestycji Małe Błonia na Wzgórzach Warszewskich zostanie szybko wykupiony przez Szczecinian.


Pierwszy etap sprzedał się nam bez problemów, stąd decyzja o kontynuowaniu projektu. – mówi p. Paweł Nowacki Członek Zarządu firmy BBI Development, odpowiedzialnej za budowę inwestycji – Wielu Klientów przychodziło do nas po prostu z polecenia. Nawet nie potrzebowaliśmy wielkiej reklamy, inwestycja była rozchwytywana, dlatego II etap jest naturalną reakcją na potrzeby rynku w Szczecinie – dodaje.


Na wysokie zainteresowanie inwestycją miały wpływ takie elementy jak świetna lokalizacja z malowniczym widokiem na panoramę miasta, Jezioro Dąbie czy rozlewisko Odry oraz tereny zielone w okolicy, oraz bardzo dobrą komunikacją z centrum, z właśnie oddaną do użytku nową Trasą Północną i zmodernizowaną ul. Łączną.


Niewątpliwym atutem Małych Błoni jest wysoka jakość wykonania i przyjazna mieszkańcom infrastruktura, windy, parking podziemny, a wszystko to w kameralnej zabudowie. Dobry projekt inwestycji gwarantuje, że praktycznie każde mieszkanie stanowi ciekawą i atrakcyjną przestrzeń do indywidualnej aranżacji.


Więcej na http://maleblonia.pl/