logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Uroczyste otwarcie "Bims-Plus" w Warzymicach.

bims-plus-otwarciePrzez wiele lat budynki i plac vis-a-vis hotelu Dworskiego popadały w ruinę. Od niedawna teren ma swojego nowego właściciela.W ekspresowym tempie dziewięciu miesięcy powstała hala magazynowa, hurtownia instalacyjna oraz salon wystawowy pod nazwą "Łazienki z pomysłem". Mimo, że obiekt funkcjonuje już ponad pół roku, dopiero wczoraj, 13 września, podczas "Dni Otwartych Bims Plus" uroczyście przecięto wstęgę.

 

 

Inwestycja rozpoczęła się w marcu zeszłego roku - mówi Piotr Nowak z firmy "Bims-Plus". Halę oddano do użytku w grudniu. Prace szły ekspresowo i bezproblemowo. Współpraca z gminą układała się bardzo dobrze.

 

Firma "Bims - Plus" nabyła grunt na naszym terenie i przeniosła swoją działalność ze Szczecina do Warzymic - mówi Małgorzata Schwarz. Jako wójta cieszą mnie wpływy podatkowe do budżetu. To jest działalność usługowa, bardzo duża hala z utwardzoną dookoła nawierzchnią. Aktywnie zabiegamy o nowych inwestorów, obecnie w Rosówku powstaje nowy zakład produkcyjny. W tej miejscowości mamy już gotowy plan miejscowy i czekamy na decyzję ministerstwa o odrolnieniu terenu aby mogły powstawać kolejne zakłady. Podobnie sytuacja wygląda w Ostoi oraz na terenie szklarni koło Autostrady Poznańskiej. Wszystko robione jest tak, aby firmy przychodziły już na gotowe tereny, w pełni uzbrojone i gotowe do inwestowania.

 

Podczas dni otwartych Bims-Plus odbyły się prezentacje wystawców, wywiady, filmy reklamowe. Wystawcy i pracownicy mogli wziąć udział w "branżowych" konkursach takich jak : montaż instalacji pieca lub kaloryfera na czas :)  Na scenie wystąpiła piosenkarka Beata Noszczyńska, zespół "Lord", Carlos Ferrera oraz kabaret "Koń Polski".

 

Firma "Bims-Plus" pochodzi z Poznania. Obecnie posiada prawie 100 różnych hurtowni na terenie całego kraju. Kompleksowo zaopatruje branże instalacyjną, sanitarną, grzewczą, klimatyzacyjną i wentylacyjną. Wykonawcą robót w Warzymicach była firma "Calbud" ze Szczecina.

 

Pin It