logo gif 10lat

Open menu

 reklama

Ancora 1000x175 baner VIP

Kandydaci do Sejmiku Zachodniopomorskiego [PEŁNA LISTA]

sejmik wyboryZa kilkanaście dni wybory samorządowe. W lokalu wyborczym dostaniemy w sumie cztery karty do głosowania. Największa będzie zawierać listę komitetów i kandydatów do Zachodniopomorskiego Sejmiku. Na listach znajdziemy ponad 80 nazwisk - warto zaznaczyć że z naszej gminy kandydują trzy osoby.

 

 

 

Powiat Police (do którego należymy) jest w 1 okręgu razem z miastem Szczecin - to największy bo aż 8 mandatowy okręg - dlatego tu zarejestrowało się najwięcej list i kandydatów. Przedstawiamy 4 - ostatnią część spisu kandydatów - do Sejmiku Zachodniopomorskiego.

Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 

Nr

Nazwisko i imiona Miejscowość  Wiek
1 KURZAWA Agnieszka Szczecin 32
2 NIBURSKI Rafał Szczecin 38
3 WYCHOWAŃSKI Adrian Antoni Szczecin 37
4 GIETKO Lidia Maria Szczecin 47
5 BIERNAT Stefania Elżbieta Szczecin 78
6 DUKLANOWSKI Leszek Szczecin 76
7 WOŹNIAK Wojciech Przecław 55
8 MAĆKOWSKA Beata Anna Szczecin 60
9 PRĄTNICKI Grzegorz Szczecin 73
10 MIROWSKI Paweł Przecław 49

Lista numer 2 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY 

Nr

Nazwisko i imiona Miejscowość  Wiek
1 SULAWIAK Andrzej Mariusz Pilchowo 57
2 GARDZIŃSKI Radosław Krzysztof Szczecin 39
3 ANDRZEJEWSKI Jakub Łukasz Szczecin 26
4 BŁYSKOSZ Jakub Igor Szczecin 29
5 OLECH Karolina Maria Szczecin 24
6 JANICKA Aleksandra Janina Police 38
7 RUDZKA Małgorzata Szczecin 30
8 WEBER Marcin Bogdan Chojna 22
9 KOCHANEK Anna Dorota Szczecin 42
10 MALCZEWSKI Jacek Kamil Szczecin 39

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

 

Lista numer 3 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Nr

Nazwisko i imiona Miejscowość  Wiek
1 PAKULSKI Cezary Piotr Szczecin 59
2 JAKUBOWICZ-DZIDUCH Justyna Szczecin 50
3 RÓŻYCKA Monika Szczecin 50
4 KUSY-ŁOWICKA Anna Katarzyna Marwice 51
5 BANASIAK Marek Szczecin 24
6 MATUSIAK Marcin Szczecin 46
7 BIELSKA Paulina Szczecin 40
8 PIEKARZ Magdalena Kamieniec 47
9 CYWIŃSKI Aleksander Szczecin 45
10 SŁUCZANOWSKA-GŁĄBOWSKA Sylwia Jadwiga Wołczkowo 54

Lista numer 4 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA

Nr

Nazwisko i imiona Miejscowość  Wiek
1 KRYSTEK Dawid Wojciech Szczecin 44
2 KARLIŃSKA Beata Jolanta Szczecin 64
3 MICKIEWICZ Andrzej Szczecin 67
4 ŚMIGIELSKA-MATULANIEC Małgorzata Katarzyna Szczecin 58
5 KOTKOWSKI Mariusz Jan Szczecin 51
6 KOZŁOWSKI Adam Andrzej Szczecin 51
7 JAKUBIAK Anna Dorota Szczecin 61
8 ARBAROS Wiktoria Maria Police 25
9 DIAKUN Stefan Szczecin 70
10 SYJCZAK Damian Wojciech Szczecin 33

  reklama

Hair-House

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

Nr

Nazwisko i imiona Miejscowość  Wiek
1 GEBLEWICZ Olgierd Tomasz Szczecin 51
2 KALINA Teresa Szczecin 72
3 NIEDZIELSKI Andrzej Antoni Szczecin 68
4 ŻYŁKOWSKA Jagoda Maria Szczecin 39
5 CHOJECKI Zbigniew Jacek Szczecin 52
6 KUBISA Maria Urszula Szczecin 58
7 NAROŻAŃSKA Marta Szczecin 23
8 GZYL Paweł Dariusz Szczecin 50
9 KRZYŻANKIEWICZ Piotr Włodzimierz Szczecin 50
10 WIJAS Jędrzej Piotr Szczecin 46

Lista numer 6 - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY”

Nr

Nazwisko i imiona Miejscowość  Wiek
1 KŁODZIŃSKI Wojciech Andrzej Szczecin 37
2 WOJTERA Agnieszka Rozalia Brzózki 52
3 WENUS Joanna Marita Szczecin 37
4 MISIUDA Marika Anna Szczecin 34
5 PAWŁOWICZ Igor Szczecin 36

  reklama

WolneSlowa GIF

Lista numer 7 - KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD

Nr

Nazwisko i imiona Miejscowość  Wiek
1 WIŚNIEWSKA Magda Agnieszka Szczecin 49
2 ARCISZEWSKI Cezary Michał Police 61
3 URBAN Cezary Szczecin 60
4 BUGAJSKA Beata Ewa Szczecin 56
5 SKRZYPULEC-SZOTA Agnieszka Maria Szczecin 34
6 LICKENDORF Marek Bogdan Szczecin 49
7 POSŁUSZNA Danuta Anna Szczecin 60
8 KULPA Waldemar Szczecin 59
9 JANIAK Jacek Mariusz Szczecin 64
10 OSTROWSKI Sylwester Szczecin 47

Lista numer 8 - KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ

Nr

Nazwisko i imiona Miejscowość  Wiek
1 HAJDUKIEWICZ Ilona Szczecin 49
2 BEYGER Bogumił Sebastian Szczecin 47
3 MELANOWICZ Elżbieta Izabela Szczecin 49
4 MISZTAL Grzegorz Zygmunt Koszalin 52
5 ZABOJSZCZ Irena Elżbieta Szczecin 74
6 ZABOROWSKI Mariusz Szczecin 36

 reklama

Ancora Warzymice

Lista numer 9 - KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW

Nr

Nazwisko i imiona Miejscowość  Wiek
1 KARWIK Beata Ludmiła Szczecin 60
2 ANDRZEJCZAK Maciej Arkadiusz Szczecin 44
3 OGIŃSKA Grażyna Wanda Wieńkowo 58
4 DZIUBICH Gabriel Szczecin 43
5 KAZIMIERCZUK Mariusz Kazimierz Dziwnów 53
6 DĄBROWSKA Oriana Angela Wieńkowo 36
7 HERKT Waldemar Robert Szczecin  

 

Pin It