logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Jest potwierdzony drugi kandydat w wyborach na wójta Gminy Kołbaskowo!

tomasz kubiakDr Tomasz Kubiak potwierdził dziś, że w wyborach samorządowych o stanowisko wójta Gminy Kołbaskowo będzie rywalizował z ubiegającą się o reelekcję Małgorzatą Schwarz. Wystartuje on na czele komitetu pod nazwą "Nowoczesna Gmina". Wybory odbędą się 7 kwietnia.

 

 

 

– W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej spekulacjami dotyczącymi startu w wyborach samorządowych doktora Tomasza Kubiaka informuję, że Tomasz Kubiak wystartuje w wyborach 7 kwietnia, starając się o uzyskanie od mieszkańców gminy Kołbaskowo mandatu do pełnienia funkcji wójta gminy Kołbaskowo – informuje Jakub Sosnowski, pełnomocnik wyborczy KWW Porozumienie Tomasza Kubiaka „Nowoczesna Gmina”.

   reklama

Fruktolinka Zdrowa Żywność

 

Tomasz Kubiak jest m.in. ratownikiem medycznym, strażakiem, wykładowcą na uczelni oraz rzecznikiem prasowym zachodniopomorskiej Państwowej Straży Pożarnej.

– Kariera naukowa oraz praca zawodowa, nie przeszkadzają mi w rozwijaniu osobistych pasji. Interesuje mnie organizacja systemów usług społecznych zapewnianych przez Państwo w tym, funkcje administracji rozumianej jako działalność organizatorska realizowana przy pomocy aparatu urzędniczego, obejmująca zakres spraw o charakterze publicznym – czyli teoria państwa, urzędu, jako służby. Zainteresowania te, łączą się oczywiście z zainteresowaniem polityką – mówi dr Tomasz Kubiak.

  reklama

Hair-House

Nie jest mieszkańcem Gminy Kołbaskowo, natomiast od ponad roku posiada na jej terenie nieruchomość. Decyzja o starcie w wyborach samorządowych kiełkowała od jakiegoś czasu. Zaczęło się od luźno rzuconej propozycji.

– Po podjęciu tej decyzji i zakomunikowaniu jej znajomym i przyjaciołom z Kołbaskowa, natknął się na szereg opinii dotyczących problemów gminy. Wiele z nich dotyczyło również krytyki władz gminy i ich oderwania od spraw codziennych mieszkańców – tłumaczy Sosnowski. – Po wielu godzinach rozmów i wielu namowach, postanowił spróbować. Górę wzięła natura społecznika i chęć zmierzenia się z kolejnym wyzwaniem

  reklama

WolneSlowa GIF

Jak przyznaje dr Tomasz Kubiak, Gmina Kołbaskowo posiada wielki potencjał, który należy w pełni wykorzystać.

– Gmina Kołbaskowo posiada wielki potencjał, wynikający z jednej strony, z doskonałego położenia w sąsiedztwie drogi ekspresowej S3 i autostrady A6 oraz bliskości granicy Państwa, która daje znaczący potencjał w zakresie rozwijania współpracy międzynarodowej, z drugiej zaś strony z bliskości Szczecina i Polic – jako prężnie rozwijających się ośrodków – tłumaczy dr Kubiak.

 reklama

Ancora Warzymice

Pin It