logo gif 10lat

Open menu

 reklama

medentes przeclaw

Znów budują na Warszewie

na-warszewie-budujaWarszewo okazuję się coraz popularniejszym miejscem do zamieszkania dla Szczecinian. Wkrótce rusza kolejna inwestycja.

 

 

 

 

 

 

 

MaleBloniaZaczyna się kolejny sezon gdzie deweloperzy ruszają z budową mieszkań dla mieszkańców Szczecina. Warszewo w ostatnim czasie coraz bardziej zyskuje na popularności wśród Szczecinian. I Etap inwestycji Małe Błonia na szczecińskim Warszewie cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

- Mieliśmy tak wiele zapytań o wolne mieszkania, że zdecydowaliśmy się ruszyć z drugim etapem inwestycji – mówi Paweł Nowacki Członek Zarządu spółki BBI Development – sprzedaż rusza już za moment – dodaje.

Faktem jest, że mieszkańcy Szczecina wyjątkowo upodobali sobie Małe Błonia i nic dziwnego. Długo można wyliczać atuty tego osiedla: kameralny charakter, niska zabudowa, jakość wykończenia, widny i parkingi podziemne, wiarygodny deweloper, piękna okolica no i oczywiście rozsądna cena.

- Cieszymy się z tego, że udało się trafić w gusta naszych klientów. Przecież ich opinia jest dla nas najważniejsza – mówi Paweł Nowacki – ale szczerze mówiąc nie dziwi mnie to. Ten projekt jest szczególny. Małe Błonia inspirują widokami. Wystarczy spojrzeć przez okno – dodaje.