logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

1% dla Kuby Kalinowskiego

1-proc-dla-kubyKażdy podatnik może przekazać 1% podatku dochodowego na Organizacje Pożytku Publicznego. Nie płacimy go bezpośrednio przekazem - tylko wykazujemy w formularzu PIT organizację, którą chcemy wesprzeć, podając jej nazwę i numer KRS, a resztę robi za nas naczelnik urzędu skarbowego. My już kolejny rok zapraszamy i namawiamy do przekazania 1% mieszkańcowi naszej gminy - niepełnosprawnemu Kubie Kalinowskiemu z Kołbaskowa.

 

 

Kuba ma 11 lat. Od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce, wodogłowie pokrwotoczne, "zespół Westa" i 4-kończynowy niedowład spastyczny. Nie chodzi samodzielne i wymaga stałej i intensywnej opieki  wielu specjalistów i rehabilitantów a także sprzętu rehabilitacyjnego.  Kuba jest uczniem SOSW nr 1 w Policach, potrzebne są mu również wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne, których koszt znacznie przewyższa możliwości finansowe rodziny.

Poniżej prezentujemy list napisany do redakcji portalu Przeclaw24.pl :

"Co roku mamy świadomość tego, jak wiele jest osób proszących o to samo, co my ....jak wiele jest osób potrzebujących podobnych rzeczy co my...i  tym bardziej jesteśmy wdzięczni, że to właśnie Kubę wybraliście na odbiorcę Waszego 1% za 2012r. W związku z tym, iż nie znamy nazwisk i imion naszych darczyńców znamy tylko Urzędy Skarbowe, nr konta z których dokonano wpłat na subkonto Kuby nie jest możliwym, by każdego z osobna objąć i podziękować za ogrom serca, zainteresowanie, słowa otuchy, zrozumienie i okazaną nam pomoc. Dlatego też tą drogą wszystkim naszym dobrym Aniołom - razem i każdemu z osobna serdecznie dziękujemy za to, że jesteście z nami, że wspólnie z nami wspieracje Kubusia w drodze do samodzielności, do zdrowia.

Dla naszej rodziny wszystkie wpłaty 1% podatku są bardzo oczekiwane i bezcenne, bo dzięki tym wpłatom możemy zapewnić Kubie leczenie, wspieranie rozwoju, rehabilitację i nadzieję na lepszą przyszłość, na samodzielność.
 
Dzięki Waszej pomocy i wsparciu mamy nadzieję, że i w tym roku  świat stanie się lepszy, nasz Kubuś będzie szczęśliwszy, a uśmiech dziecka wynagradza wszystko. To cudownie wiedzieć, że tyle serc bije w naszą stronę. Łatwiej wtedy żyć, pracować, każdy dzień jest piękniejszy.
 
O wszystkich naszych Darczyńcach z lat ubiegłych pamiętamy i mocno wierzymy, że dobro uczynione powróci do Was podwojone!!!
 
Życzymy naszym Darczyńcom wszelkiej pomyślności i prosimy o pamięć i w tym roku:)

Dziękujemy z całego serca.
Żaneta i Artur Kalinowscy z rodziną

 


 

Kuba  jest podopiecznym  Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODATKU.
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Nr  KRS 0000037904 Jakub Kalinowski  Nr. 4233

Ewentualne wpłaty prosimy kierować na konto Fundacji:
Bank PeKaO  S.A. oddział l w Warszawie
41-1240-1037-1111-0010-1321-9362
Z dopiskiem darowizna na rzecz Jakuba Kalinowskiego.

Pin It