logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Przeprowadzka siłowni, budowa chodnika.

silownia-przeclaw-2013Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy lubią aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Na działce gminnej vis-a-vis szkoły, zainstalowano kilkanaście urządzeń siłowni. Od wczoraj cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Docelowo po środku terenu wybudowany zostanie chodnik, a pomiędzy istniejącymi ławkami pojawią się kosze na śmieci

 

 

Pod koniec 2011 roku gmina Kołbaskowo zakupiła kilkanaście urządzeń wyposażenia siłowni na świeżym powietrzu. Początkowo postawiono je przy świetlicy TPD, w pobliżu powstającego skateparku, przy ścianie byłego Mex-Marketu. W tamtym czasie była to jedyna możliwa lokalizacja. Obecnie gmina zamierza sprzedaż popadający w ruinę Mex-Market oraz działkę na której stoi. Urządzenia właśnie przeniesiono bliżej centrum Przecławia - i to był strzał w dziesiątkę.

Sołectwo Przecław jest jeszcze właścicielem trzech kolejnych urządzeń, przez ponad rok stały na niewielkiej gminnej działce między blokiem 96 a przedszkolem "Wyspa Malucha". Na zeszłorocznym zebraniu sołeckim zapadła decyzja, aby i te urządzenia przenieść w okolice szkoły.  

Elementy siłowni przeznaczone są zarówno dla dorosłych użytkowników, seniorów, dzieci a także dla osób niepełnosprawnych. Ważne jest aby używać ich zgodnie z przeznaczeniem i instrukcją. W przypadku chęci korzystania przez dzieci - powinno się ich używać wyłącznie pod czujnym okiem rodzica bądź opiekuna.

 

 

Pylon

 Pylon

 

Biegacz

 Biegacz

 

Drabinka

 Drabinka

 

 Ławka

 Ławka

 

Orbitrek

 Orbitek

 

Podciąg nóg

 Podciąg Nóg

 

Prasa nożna

 Prasa Nożna

 

Prostownik pleców

 ProstownikPlecow

 

Twister - Wahadło

 Twister Wahadło

 

Wioślarz

 Wioślarz

 

Wyciąg górny

 Wyciąg Górny

 

Wyciskanie siedząc

 Wyciskanie Siedząc
Pin It