logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Wykończenie mieszkania, bez wykończenia siebie - możliwe?

male-blonia-Jaki jest koszt farby, podłogi czy płytek łazienkowych, gdzie znaleźć odpowiednich fachowców, czyli o wykończeniu mieszkania słów kilka.

 

 

 

 

male-blonia-2Wykończenie mieszkania  to nie lada wyzwanie dla nowych lokatorów, a właśnie te detale będą miały wpływ na komfort życia, przez kolejnych kilka lat. Gdy uporamy się ze wszystkimi formalnościami i upragnione mieszkanie jest już na wyciągnięcie ręki, często zapominamy o jednym bardzo żmudnym i kosztownym etapie: wykończeniu.

Wykończenie = koszmar

Wykończenie mieszkania lubi ciągnąć się miesiącami, pożerać coraz więcej i więcej budżetu (na pewno o wiele więcej niż zakładaliśmy), opóźniając upragnioną chwilę wprowadzenia się do swojego własnego nowiutkiego mieszkania. Statystyki pokazują, że u 95% nowych lokatorów czas i pieniądze zainwestowane w wykończenie mieszkania przekracza pierwotne założenia nawet o 100%. Czy walka z fachowcami, wydane pieniądze na kolejne materiały, przedłużające się prace itp. są nieuniknione?

Jest rozwiązanie

male-blonia-3Deweloperzy posiłkując się badaniami marketingowymi wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zdecydowaliśmy się zaproponować naszym klientom wykończenie mieszkania w pakiecie Silver. Jest to konkretna korzyść dla potencjalnych nabywców  -  oszczędność pieniędzy i czasu - mówi Dorota La Croix z firmy BBI Development. - Postanowiliśmy wprowadzić  ten rodzaj oferty  przy inwestycji Małe Błonia w Szczecinie, ponieważ mieliśmy naprawdę wiele takich zapytań i sugestii od klientów - dodaje.  
Ww. Pakiet SILVER obejmuje pełną aranżację łazienki wraz z wyposażeniem w ceramikę oraz armaturę, panele laminowane na podłogach, płytki podłogowe w holu, płytki ścienne w łazience oraz kuchni, drzwi wewnętrzne oraz malowanie ścian przy zachowaniu wysokiego standardu.

Jednym słowem problem z wykończeniem z głowy.

Więcej na www.maleblonia.pl

 


/artykuł sponsorowany/

Pin It