logo gif 10lat

Open menu

Ancora 1000x175 baner VIP

 reklama

Jeden procent dla Kuby z Rajkowa

Kuba-KalinowskiJak co roku możemy przekazać 1% podatku dochodowego na Organizacje Pożytku Publicznego. Nie płacimy go bezpośrednio przekazem tak jak to było do 2007 roku - tylko wykazujemy w formularzu PIT organizację, którą chcemy wesprzeć, podając jej nazwę i numer KRS, a 1% podatku przekazuje za nas naczelnik urzędu skarbowego. Już trzeci rok zapraszamy do przekazania w tym roku 1% mieszkańcowi naszej gminy - niepełnosprawnemu Kubie Kalinowskiemu z Rajkowa.

 

Kuba ma 10 lat. Od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce, wodogłowie pokrwotoczne, "zespół Westa" i 4-kończynowy niedowład spastyczny. Nie chodzi samodzielne i wymaga stałej i intensywnej opieki  wielu specjalistów i rehabilitantów a także sprzętu rehabilitacyjnego.  Kuba jest uczniem SOSW nr 1 w Policach, potrzebne są mu również wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne, których koszt znacznie przewyższa możliwości finansowe rodziny.

Nie jest możliwe każdego z osobna objąć i podziękować - mówi Żaneta Kalinowska mama Kuby. Dziękuję za słowa otuchy i zrozumienia dla nas rodziców. To cudowne wiedzieć, że tyle serc bije w nasza stronę. Łatwiej wtedy żyć, pracować z Kubą, każdy dzień jest jaśniejszy. Przed nami jeszcze długa droga ale jest ona już mniej wyboista, bo razem da się iść. Dzięki wpłatom z 1% Kuba ma nowy wózek inwalidzki. Dziękujemy wszystkim którzy pamiętali o Kubie w zeznaniach podatkowych, przekazując mu 1% swojego podatku. Mam świadomość, że potrzebujących właśnie takiej pomocy jest bardzo wiele. Dziękujemy w imieniu Kuby i prosimy o pamięć również i w tym roku.

Kuba  jest podopiecznym  Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
PRZEKAŻ 1% SWOJEGO PODATKU.
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Nr  KRS 0000037904 Jakub Kalinowski  Nr. 4233

Ewentualne wpłaty prosimy kierować na konto Fundacji:
Bank PeKaO  S.A. oddział l w Warszawie
41-1240-1037-1111-0010-1321-9362
Z dopiskiem darowizna na rzecz Jakuba Kalinowskiego.

Pin It