logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Przedszkole "Wyspa Malucha" zaprasza !

wyspa-maluchaDobra wiadomość dla wszystkich rodziców najmłodszych dzieci z Przecławia i okolic. Od 1 marca 2013r rozpoczyna się ponownie rekrutacja do Niepublicznego Przedszkola i Żłobka "Wyspa Malucha". Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą tej wyjątkowej placówki.

 

 

 

WyspaMalucha3"Wyspa Malucha" znajduje się na terenie nowoczesnego, estetycznego i doskonale wyposażonego obiektu - przyjaznego zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom. Obiekt został zaprojektowany i zbudowany konkretnie pod potrzeby edukacji najmłodszych. Wszystkie pociechy mają do dyspozycji przestronne sale dydaktyczne (pełne kolorowych zabawek i sprzętu niezbędnego do edukacji najmłodszych), stołówkę, własną i w pełni wyposażoną kuchnię, salę gimnastyczną i szatnię. Budynek jest przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych ruchowo m.in. dzięki pochylniom dojazdowym i windzie. Cały obiekt jest monitorowany i bezpieczny. Do dyspozycji dzieci jest także nowocześnie urządzony plac zabaw.

WyspaMalucha4W "Wyspie Malucha" wszystkie dzieci i ich rodzice mogą czuć się bezpiecznie - mówi Dyrektor Joanna Macug. Jako jedyni w gminie stworzyliśmy placówkę zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi do lat 3. Dlatego też, nasz żłobek i przedszkole zarejestrowane są w Urzędzie Gminy i podlegają wszelkim kontrolom wszystkich organów nadzorujących działalność takich placówek. Ogromnie cieszy fakt, iż rodzice dzieci uczęszczających do żłobka i przedszkola w analizie ekaluacyjnej ocenili naszą działalność bardzo dobrze i wyróżniająco.

Placówki zapewniają ciągłość edukacji do 5 roku życia, w tym samym miejscu, na podobnych warunkach finansowych. Do żłobka przyjmowane są już dzieci od 1 roku życia. Przedszkole i żłobek czynne są od 7:00 do 17:00

WyspaMalucha2W ramach czesnego placówka oferuje :
- ciepłą domową atmosferę,
- codzienne zajęcia z j. angielskiego,
- rytmikę - 2 razy w tygodniu,
- zajęcia w pracowni komputerowej - 2 razy w tygodniu,
- zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej - 2 razy w tygodniu
- zajęcia logopedyczne pod nazwą "Wesoła gimnastyka buzi i języka"
- opiekę psychologa,
- opiekę wykwalifikowanej kadry,
- liczne atrakcje: przedstawienia, koncerty, bale, wycieczki,
WyspaMalucha1- domowe posiłki uwzględniające specjalne wymagania żywieniowe poszczególnych dzieci.

Rekrutacja właśnie się rozpoczyna - zapraszamy do zapisów. Bliższe informacje na stronie www.wyspamalucha.edu.pl i pod tel. 91 311 71 71


Przedszkole i żłobek "Wyspa Malucha"
Przecław 101
72-005 Przecław

Informacje:
od poniedziałku do piątku od 10.00 do 15.00
tel. 91 311 71 71
tel. 604 78 55 21
tel. 604 78 55 20

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.wyspamalucha.edu.pl

/artykuł sponsorowany/

Pin It