logo gif 10lat

Open menu

medentes przeclaw

 reklama

Konkurs filmowy i fotograficzny

konkurs-fotograficzny-i-filmowyStowarzyszenie LGD Dobre Gminy zaprasza mieszkańców Gminy Kołbaskowo do udziału w dwóch konkursach. Fotograficzny - pod nazwą "Dobre foto mojej wsi" oraz filmowy - pt. "Dobre legendy". W ostatnich konkursach filmowych nasi młodzi mieszkańcy zajęli wysokie miejsca i otrzymali ciekawe nagrody. W tym roku pojawia się kolejna szansa na pokazanie swojego talentu i rozwinięcia swoich zainteresowań.


 

LGD Dobre Gminy serdecznie zaprasza do udziału w konkursie filmowym "Dobre legendy". W konkursie filmowym może wziąć udział każdy mieszkaniec terenu objętego działalnością LGD Dobre Gminy tj. Gminy Dobra, Police (bez miasta), Nowe Warpno i Kołbaskowo. Filmy można zgłaszać od 03 września do 26 października przesyłając film zapisany na płycie CD w formacie wmv. avi .mpg na adres: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dobre Gminy, ul. Graniczna 24A, 72-003 Dobra W terminie 29.10.2012 - 23.11.2012 będzie można głosować na zgłoszone filmy wchodząc na stronę lgd.wdobrej.pl i klikając na wybrany film. Swój głos można oddać tylko raz! 26 listopada oficjalnie ogłoszone zostaną wyniku konkursu na stronie Organizatora.

konkurs-filmowy

Konkurs fotograficzny jest także skierowany dla mieszkańców terenu objętego działalnością LGD Dobre Gminy tj. Gminy Dobra, Police (bez miasta), Nowe Warpno i Kołbaskowo. Zdjęcia można zgłaszać od 03 września do 26 października przesyłając fotografię zapisaną na płycie CD w rozdzielczości min 1024x768 pikseli na adres: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dobre Gminy, ul. Graniczna 24A 72-003 Dobra. W terminie 29.10.2012 - 23.11.2012 będzie można głosować na zgłoszone zdjęcia wchodząc na stronę lgd.wdobrej.pl i klikając na wybrane zdjęcie. Po 26 listopada Organizator skontaktuje się ze zwycięzcami w celu wręczenia nagród za I, II i III miejsce.

 konkurs-fotograficzny

Pin It