Zapisz dziecko na półkolonie

polkolonie-2012Zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe, język angielski - to program półkolonii organizowanych dla młodych mieszkańców Gminy Kołbaskowo. W programie także wyjazd do kina, Centrum Wodnego "Laguna", Parku Linowego "Tarzania" oraz inne atrakcje. 

 

 

Wójt Gminy Kołbaskowo ogłasza nabór na półkolonie - informuje P. Kamila Wyrębska-Krzywdzińska z UG Kołbaskowo. Odbędą się one w Zespole Placówek Oświatowych w Kołbaskowie w terminach 16-27 lipca oraz 30 lipca - 10 sierpnia. Uczestnikami półkolonii mogą być dzieci w wieku od 6 do 15 lat a pierwszeństwo przyjęcia mają dzieci zameldowane na naszym terenie. W ramach opłat zapewniamy ciekawe zajęcia, opiekę, II śniadanie i obiad. Dla dzieci w wieku 8-15 planowane są wyjazdy: do parku linowego Tarzania, na basen do CW Laguna, nad morze. A dla dzieci młodszych planowany jest wyjazd do kina oraz  inne atrakcje.

Półkolonie będą prowadzone w godzinach od 7.30 do 16.00. Koszt półkolonii to 250 zł. Wszelkich dodatkowych informacji udziela Pani Kamila Wyrębska-Krzywdzińska, osobiście - pokój nr 18, telefonicznie  091 311 95 10 wew. 41 lub na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku można pobrać ze strony internetowej www.kolbaskowo.pl , w sekretariacie Urzędu Gminy w Kołbaskowie lub w sekretariatach szkół publicznych gminy Kołbaskowo (ZPO w Kołbaskowie, SP w  Będargowie, ZS w Przecławiu). Zainteresowane osoby prosimy o złożenie Karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku w sekretariacie Urzędu Gminy w Kołbaskowie.